piec na pellet

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

5 listopada 2017, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie pellet to wydajność i wygoda bo po jest w workach, jego cechy fizyczne i chemiczne sprawiają że nie brudzi i nie pyli w kotłowni, a także nie zanieczyszcza powietrza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2017, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: matiSR napisał: pellet można zamówić w workach hermetycznych.

Np na epellety.pl można zamówić pellet wraz z dostawą do
domu.

Wygodna opcja ponieważ nie trzeba szukać dostawcy. A
gwarancja jakości również jest.


Jak długo czekasz na dostawę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 listopada 2017, 17:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Miszza, pellet zakupiony w sklepie internetowym epellety.pl dostarczany jest w terminie 5 dni roboczych od daty wpłynięcia płatności na konto sklepu.

Andrzej Wysocki
eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2017, 19:09

Zgadzam sie: good 0 bad

a czy jest możliwość zapłaty przy odbiorze ?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2017, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

a po co płacić przy odbiorze?? Przecież wygodniej jest płacić przelewem. A taka duża firma jak np Stelmet jest wiarygodna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2017, 18:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: zenon napisał: a czy jest możliwość zapłaty przy odbiorze ?

Witam! Zenonie nie ma takiej możliwości. Za zamówiony pellet należy zapłacić "z góry".

Andrzej Wysocki
eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2017, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik erzecznikstelmet napisał: Miszza, pellet zakupiony w sklepie internetowym epellety.pl
dostarczany jest w terminie 5 dni roboczych od daty
wpłynięcia płatności na konto sklepu.



Andrzej Wysocki

eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet


Dziękuje za informacje . Czy koszt dostawy jest wliczony w cenę pelletu?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2017, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Miszza, tak koszt dostawy jest wliczony w cenę pelletu.

Andrzej Wysocki
eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2017, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest wiarygodna zamawiam u nich pellet już prawie drugi rok i nigdy nie miałem żadnego problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2017, 23:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja słyszałem bardzo dobre opinie o firmie www.pleszewskiekotly.pl. Firma dysponuję kotłami takimi jak:kotły uniwersalne, z podajnikiem,kotły całodobowe. W tej firmie można również nabyć takie urządzenia jak sterowniki, podajniki, dmuchawy, zbiorniki na opał i tym podobne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 152 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Pompa ciepła Liczba postów: 9 Grupa: Ekologiczny... Zastanawiacie się jaki piec wybrać. Poleca poczytać na stronie https://www.parex-kotly.com.pl/blog/jak- wybrac-piec-centralnego-ogrzewania-z-pod ajnikiem na tema...
  • Ocieplenie budynku Liczba postów: 221 Grupa: Ekologiczny... Odpowiednie ocieplenie jest zawsze bardzo ważne. Pod adresem: https://cels.pl/ocieplanie/piana/ podsyłam namiary na pianę PUR od marki Cels. Ci mają duże doświa...
  • Elektromobilość zasilana z fotowoltaiki - jak to d... Liczba postów: 3 Grupa: Ekologiczny... To bardzo ciekawy temat i myślę, że warto go śledzić, bo coraz więcej osób będzie korzystało z elektromobilności. Od siebie dołożę jeszcze ten artykuł https://s...
  • energooszczędny domcio Liczba postów: 87 Grupa: Ekologiczny... Ze swojej strony mogę Wam polecić ofertę firmy, z której sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli potrzebuje świadectwa energetycznego, to polecam Wa...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >