podłoga z bambusa?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

23 czerwca 2013, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też choruję na podłogę bambusową :) w Voxie widziałam piękne i w dosyć korzystnej cenie z montażem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2013, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj podłoga z bambusa jest przepiękna. Strasznie bym chciała mieć taką . Koleżanka poleciła mi ofertę : http://centrumparkieciarza.pl/podlogi/podlogi -marchewka/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2013, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Znajomi mają w łazience. Ale mieli małą przeprawę przy kładzeniu, wreszcie fachowcy musieli poprawiać, a właściwie położyć prawie od nowa. Tak to jest jak ktoś chce przyoszczędzić i zrobić coś na własną rękę. Wychodzi jeszcze gorzej. Ale teraz już mają ok i podłoga dobrze się trzyma.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2013, 10:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Arctos napisał: Znajomi mają w łazience. Ale mieli małą przeprawę przy
kładzeniu, wreszcie fachowcy musieli poprawiać, a
właściwie położyć prawie od nowa. Tak to jest jak ktoś
chce przyoszczędzić i zrobić coś na własną rękę.
Wychodzi jeszcze gorzej. Ale teraz już mają ok i podłoga
dobrze się trzyma.


My żadnej przeprawy nie chcemy mieć :) Dlatego weźmiemy jednak specjalistów do kładzenia u siebie. Wiesz, kto u nich to później poprawiał?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2013, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Meffka napisał:
My żadnej przeprawy nie chcemy mieć :) Dlatego weźmiemy
jednak specjalistów do kładzenia u siebie. Wiesz, kto u
nich to później poprawiał?


Słuszna decyzja. A co do poprawiania, to zdaje się, że Parkiet Studio poprawili, co nie jest dla mnie czymś dziwnym. Sam mam dobre doświadczenia z nimi i wiem, że są solidni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2013, 19:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Też moim marzeniem jest bambusowa podłoga, co idę do znajomych to im zazdroszczę :) Tą mam w planach kupić
http://www.drzwiipodlogi.vox.pl/kategorie/podlogi,podlog i_lite___drewno_egzotyczne/indeks/deska_podlogowa_drewniana_ bambus_prasowany_click_carbon_14x125x1830,139056/[url]

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2013, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również bardzo lubię egzotyczne drewno. Kupiłem sobie deski bambusowe w firmie Parkiet Studio - http://www.parkietstudio.pl/parkiet_egzotyczn y

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2013, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukasz naprawdę trwałych desek to zajrzyj na Finish Parkiet : http://www.finishparkiet.pl/produkty . Deski mają 35 lat gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2013, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Drewno egzotyczne do łazienek to bajka bo klasycznego nijak da się zastosować w takich warunkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2013, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja takiego używam, polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >