podłoga do salonu :)

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

21 września 2017, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedawno miałem okazję być w sklepie EURODOM w Gdańsku, gdzie do wyboru jest spora ilość różnorakich paneli oraz wykładzin. Postawiłem na te pierwsze, choć nie było łatwo, bo wybór był spory. Są to specjalne panele, które nie stukają podczas chodzenia z racji tego, iż są one przyklejone do podłoża. Ciekawy i przydatny patent :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2017, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Podłoga trójwarstwowa moim zdaniem jest super. Polecam zajrzeć do Vip Parkiet http://vipparkiet.pl/ mają sporą ofertę, każdy coś dla siebie znajdzie (w zależności kto jaką ma aranżację). Też Vip Parkiet ma doświadczone ekipy montażowe, a to jest tak samo ważne, jak dobra podłoga.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2017, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Do salonu wybrałbym drewno. Dobrze się komponuje i moim zdaniem jest bardzo reprezentatywne. Sam u siebie mam taką podłogę i polecam ten wybór.


www.ModneSchody.com

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2017, 21:39

Zgadzam sie: good 0 bad

My w salonie, ale nie tylko mamy kamienną podłogę. Jest piękna i trwała. Tu http://www.grantur.pl/ znaleźliśmy idealne wzory.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2017, 01:31

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas podłoga jest drewniana. Wszystko zamawialiśmy u nich http://prestige-decor.pl/ .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2017, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Kamienna podłoga to również bardzo ciekawy pomysł, szczególnie marmur, natomiast z drugiej strony będzie ona także droga w kwestii położenia droższa niż naturalne drewno.

DBExpert.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2017, 09:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w takim pomieszczeniu jak salon też bym wolał panele :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2017, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam parkiet i powiem, że trochę roboty z tym jest nie powiem. Ale tez i efekt w porównaniu z panelami o niebo lepszy. Wygląda bardziej klasycznie, elegancko

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2017, 01:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Z mężem postawiliśmy na posadzkę z kamienia Warszawa i nie żałujemy. Bardzo elegancko wygląda :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2017, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi salon najlepiej się kojarzy z drewnem. Dobre deski drewniane z wysokiej jakości drewna powinny się najlepiej sprawdzić w tym przypadku.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 221

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >