podłoga + ogrzewanie = ?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸

29 września 2011, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm sens zawsze jest tak? Tylko pytanie tym bardziej bezsensowne rzeczy robisz tym masz więcej kasy :D kasy nie mamy [nie wiem jak wy :P mowie za siebie] to skupiamy się na konkretach, jak już to było poruszone z ogrzewaniem na podczerwień jak ktoś ma kasę ok ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2011, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Vincent_Vega napisał: dzięki Kasia, ale na prawdę nie ma najmniejszego sensu w
montowaniu podłogówki i grzejników;)

No nie dońca tak jest, mój brat ma w łazience podłogówkę i grzejnik, bo jedno rozwiązanie nie nie dogrzałoby zimą pomieszczenia. Czasami muszą być dwa rozwiązania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2017, 22:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewana podłoga to naprawdę bardzo ciekawe rozwiązanie, które sam na wiosnę zamierzam wprowadzić do swojego domu. Planujemy wspólnie z żoną wymianę podłogi także jest okazja do tego, by takie ogrzewanie zamontować. Nasłuchaliśmy się u znajomych o zaletach takiego rozwiązania i mamy zamiar skorzystać z opcji, którą oferuje www.tec.com.pl czyli nowoczesna technologię ogrzewania podczerwienią.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2017, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Można zrobić podłogowke ale to najlepiej będzie zrobić przed wykańczaniem budynku ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2017, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się, najlepsza z możliwych opcji zapewniających optymalny komfort termiczny oraz będąca zarazem ekonomiczna to ogrzewanie podłogowe. Sam montaż nie jest czymś skomplikowanym.

eMojePodlogi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2017, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że tak! Ogrzewanie podłogowe to świetne rozwiązanie, tymbardziej jeśli postawi się na odpowiednią podłogę. Panele, które kupiłem od http://www.eurofloors.pl/ doskonale spełniły swoją rolę i skomponowały się z ogrzewaniem podłogowym. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2018, 23:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozważam od jakiegoś czasu jaki rodzaj ogrzewania podłogowego wybrać. Najwięcej konkretów do porównania znalazłam w artykule: https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ogrzewanie- podlogowe/

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2018, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jest to moja dziedzina, ponieważ kompletnie się na tym nie znam...

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2018, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Może zacznijmy od ustalenia tego jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel i dopiero wtedy pomożemy, doradzimy. Generalnie tak jak mowa powyżej- ogrzewanie podłogowe to znakomita opcja i zapewni nam komfort termiczny.

www.Usuwanie-Subitu.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2018, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewanie podłogowe to obecnie najnowocześniejsze a do tego najciekawsze rozwiązanie jeśli chodzi o typ ogrzewania. Z pomocą http://www.twmtermo.pl udało mi się zrealizować plan o jego posiadaniu. Postawiłem na rozwiązanie zawierające kable grzejne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 248

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >