pomiary

« Powrót do grupy: Robimy instalację elektryczną

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

12 lipca 2009, 00:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Mam problem z rachunkami za prąd, bo są raczej za duże, nie będę opowiadać co i jak, bo to niezbyt ważne, chodzi mi o pomiary, które nie były robione a podobno tym można wykryć jakieś błędy w instalacji, które mogą zwiąkszać rachunki.
Ile mogą kosztować takie pomoiary w domu który ma 3 kondygnacje po 120 mkw?
Chodzi mi o orientacyjny koszt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2009, 00:48

Zgadzam sie: good 0 bad

w zależności od ilości punktów pomiarowych, pomiary dla potrzeb własnych bez potrzeby wystawiania protokołu to może być cena ok 200zł

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 sierpnia 2010, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak mówi przedmówca. Dużo zależy od tego jaką długość instalacji trzeba sprawdzić oraz kogo do tego zatrudnisz. Wiadomo fachowcy się cenią... Wydaje mi się że takie 300 zł to maksimum.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2011, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w Krakowie właśnie zajmuje sie od niedawna pomiarami.
I widze idealnie teraz babole robione przez różne złote rączki.
A większości wydaje się że prąd nie "kapie" a jednak ;).
Na Kraków służe pomocą. Jeśli ktoś zainteresowany to śmiało zapraszam.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2018, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Fachowe pomiary wykonał dla mnie wrocławski www.geservices.pl Dzięki nim nie miałem właściwie żadnych wątpliwości co do pobieranego prądu. Wszystko rozegrali niezwykle szybko i sprawnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 maja 2018, 18:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Może warto przeprowadzić pomiary elektryczne które wyeliminują ewentualne usterki? Fachowcy mają odpowiedni sprzęt i są w stanie łatwo sprawdzić, co działa nieprawidłowo. Najlepiej korzystać ze wsparcia sprawdzonych elektryków.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2018, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Wykonanie pomiarów elektrycznych zleciłem ekipie GEServices http://geservices.pl/. Wykonali je niezwykle solidnie,porządnie i fundamentalnie. Również świadczą usługi z zakresu serwisu instalacji elektrycznych, okazało się to niezmiernie przydatne.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2018, 07:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro mówisz, że masz za duże rachunki za prąd i zużycie, możesz wykonać specjalistyczne pomiary elektryczne, które wykażą wszelkie nieprawidłowości w instalacjach, jak i rzeczywiste zużycie po eliminacji tych błędów. Myślę, że firma https://www.elektrospark.pl/oferta/uslugi-ele ktryczne/proby-i-pomiary-pomontazowe może Ci pomóc w tym względzie. Działają w większości większych miast, a i myślę, że z kilku kilometrowym dojazdem do miejscowości poza nie będzie najmniejszego problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2018, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chcemy się pozbyć ewentualnych kłopotów to warto wykonać pomiary elektryczne. To kwestia bezpieczeństwa! Zadanie tego typu zleciłem specjalistom z GE Services http://geservices.pl/ którzy podeszli do zadania fachowo. Polecam, rewelacja!

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2019, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią aparaturą probierniczą do wykonywania pomiarów instalacji elektrycznych to zajrzyjcie na stronę www.zwarpol.com Tam znajdziecie wszelkie niezbędne produkty z tym związane.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 171

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >