pompa ciepła

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

20 stycznia 2017, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

prąd do działania pompy ciepła, możesz wyprodukować sam, montując dodatkowo panele fotowltaiczne, co tak na prawdę jeszcze bardziej zmnijeszy misięczne rachunki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 maja 2017, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Pompy ciepła i generalnie wszystkie części instalacyjne zamawiam aktualnie głównie z hurtowni Swatt (prowadzą sprzedaż online -swatt.pl). Szybka wysyłka, dobra obsługa, można zawsze dopytać o parametry, dostępność, generalnie nie przeciągają dostaw w czasie. Jeśli mam dostać towar na konkretny dzień to rzeczywiście dostaję

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2017, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem już gdzieś tego bloga. Chyba jest popularny skoro tyle się go przewija.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2017, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ile średnio kosztuje zakup i instalacja pompy ciepła?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2017, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Kapitan napisał: Ile średnio kosztuje zakup i instalacja pompy ciepła?

nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, bo to zależy w dużej mierze od wielkości domu i jego izolacji. sprawdź tutaj dla swoich parametrów - http://vikersonn.eu/kalkulator

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2017, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim, którzy zdecydują się na pompę ciepła polecam firmę www.ziso.net.pl Zajmują się oni montażem pomp ciepła i instalowaniem instalacji sanitarnych. Korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić, że wykonują oni swoją pracę bardzo dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2017, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli chodzi o koszty to też jest zależne od tego jaka to pompa. Np gruntowa to jak głęboko trzeba wiercić aby umieścić te wymienniki ciepła. Wydaje mi się że można podać szacunkowe koszty a ostateczna cena to już indywidualna kwestia.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2018, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

dlaczego szacunkowe? można to dokładnie policzyć np używając takiego kalkulatora: http://vikersonn.eu/kalkulator

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2018, 18:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam w zeszłym roku zainwestowałem też w gruntowe pompy ciepła i jestem z nich bardzo zadowolony. Są ekonomiczne i wydajne. Pompy zamawiałem od firmy www.tytanco.eu.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2022, 07:33

Zgadzam sie: good 0 bad

W zakresie porządnej pompy ciepła o wysokiej sprawności to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę ofertę też Manta u których będziecie mogli znaleźć takie rozwiązania, jak pompa Ciepła 12kW 3F MONOBLOK CO + CWU AIWA JAPAN to wersja 12,0kW, zasilanie 3-fazowe, ze sterownikiem przewodowym. Modele marki AIWA produkowane są z najwyższej jakości podzespołów najlepszych japońskich producentów.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 138 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Jak wyliczyć zaoszczędzenie ciepła? Liczba postów: 32 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem tego typu obliczenia nie są możliwe, ponieważ zawsze po drodze wypadnie coś co zwiększy nasze rachunki za prąd czy ogrzewanie. Taka kwota może być....
  • Siatki dla kota i przeciw ptakom Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Pewnie bardzo dużo osób zainteresuje się siatka na okno dla kota . Tak naprawdę to jest bardzo interesująca oferta.
  • Zarządzanie nieruchomościami Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem na pewno warto się zainteresować zarządca nieruchomości Łódź . To jest naprawdę bardzo dobra oferta.
  • Pompa ciepła Liczba postów: 5 Grupa: Ekologiczny... Jeżeli chodzi o pompy ciepła to jeśli chcesz skorzystać z programu czyste powietrze to pompa musi spełniać wysokie normy a to gwarantują produkty tego producent...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >