poszukuje płytek w małe równe kostki do łazienki

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

17 marca 2010, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak w temacie. jestem w trakcie remontowanie łazienki. Umyśliłam sobie, że do małej łazienki ładnie będą wyglądać małe płytki, niestety w tych sklepach typu obi itp. są tylko małe kostki do kuchni z wzorkami cebuli, łyżek i innych "ciekawych gadżetów". Może wiecie, gdzie można kupić płytki gładkie, typowo łazienkowe?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2010, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

a na jakim kolorze Ci zależy? Bo gdzieś ostatnio widziałam białe kosteczki. Jak tylko znajdę, to podeślę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2010, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

sabinaart bardzo Cię proszę podeślij jak tylko znajdziesz te zdjęcia, ja też jestem zainteresowana kosteczkami, właśnie białymi:)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2010, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Spróbuj mozaiki szklane.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2010, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Basiu, najlepiej napisz skąd jesteś. Bo tak sklepów można wymieniać i wymieniać. No chyba,że interesuje Cię zakup przez internet?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2010, 21:57

Zgadzam sie: good 0 bad

nie, internet interesuje mnie jeśli chodzi o wizualizacje, ale nie zamierzam kupować przez neta. boję się różnicy w kolorze i popękanych płytek. Wiadomo co poczta z tym zrobi?!
A tak w ogóle to jestem z Krakowa, więc myślę, że trochę jest tu tych sklepów. Tylko właśnie nadmiar mnie przeraża. Nie wiem gdzie szukać, stąd moje pytanie. Może już ktoś ma takie kosteczki.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2010, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

ostatnio to widziałam w castoramie kosteczki beżowe, ale z motywem filiżanki. Niestety nie ma co szukać w takich dużych sklepach, towar mają różny, za to wybór konkretnych produktów mały. Lepiej wybierz takie, które specjalizują się tylko w łazienkach lub tylko w płytkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2010, 19:39

Zgadzam sie: good 0 bad

tak, te kosteczki to ja widziałam. Koszmar, i do tego drogi. Czemu nigdzie nie ma do łazienek? Sabina znalazłaś coś może?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2010, 17:46

Zgadzam sie: good 0 bad

przepraszam Cię najmocniej. totalnie wyleciało mi to z głowy, dobrze że sprawdziłam pocztę:) tu masz linka do zdjęcia: http://www.max-fliz.com.pl/images/morfeoshow/p__ytki_inal-37 76/big/dado.jpg

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2010, 00:30

Zgadzam sie: good 0 bad

dzięki wielkie za foto, ale czy to przypadkiem nie jest jedna płytka podzielona na kilka mniejszych?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • kanalizacja Liczba postów: 150 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam super skuteczne udrażnianie zlewu w Warszawie sprężyną elektryczną https://udraznianiekanalizacji.eu/hydrau lik-profesjonale-udraznianie-zlewu-warsz aw...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 109 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Żaluzje drewniane - jakie wybrać? Liczba postów: 9 Grupa: Wykańczamy... W takim razie możesz sprawdzić artykuł https://abb24.pl/zaluzje-drewniane-a-zal uzje-aluminiowe-ktore-sa-lepsze/, który porusza temat porównania żaluzji drewnian...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 437 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam podłogę z drewna od Baltic Wood. Jest estetycznie i bardzo ładnie komponuje się z meblami i ścianami
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 279 Grupa: Wykańczamy... Ja mogę się pochwalić, że kupiłam nowy dom i też teraz będę go aranżować. Tak słyszałam, że galeria wnętrz w Katowicach Home Concept jest godna uwagi.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >