problem z dziurową folią

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

22 października 2010, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Robotnicy zaczęli remontu dachu. Dokładnie zaczęli wymianę więźby nowe pokrycie. Zauważyłam że folia którą założyli robotnicy jest podziurawiona. Jak zareagować na ten problem? Powiedziałam że mi się to nie podoba ale fachowcy stwierdzili że położą blachę i będzie ok.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 października 2010, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Absolutnie nie może tak być! Musisz powiedzieć że mają to zrobić prawidłowo a nie aby szybciej. Przecież to może mieć wpływ na późniejsze sytuacje. Musisz ich dopilnować bo inaczej będą problemy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2010, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Na początek porozmawiałbym z inspektorem nadzorującym remont dachu. Jeśli to nie przyniesie rezultatu to sprowadziłabym innego fachowca który oceni stan rzeczywisty i może doradzi co zrobić w takiej sytuacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2010, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Po to się kładzie folię wstępnego krycia aby chronić dach przed podwiewaniem śniegu i przypadkowym przeciekiem,więc musi być szczelna.Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2011, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam membrana powinna być czelnie wykonana poto się ją stosuje żeby wyłapała skropliny spod blachy i żeby je odprowadziła do rynny. Inaczej zamoczy się ocieplenie i w efekcie kartongips.Jeśli są to sporadyczne niewielkie uszkodzenie to niech załatają jeżeli większe to niech położą nowy pasek.Pozdrawiam można sobie poczytać http://dobry-dach.blogspot.com/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2014, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

ja właśnie też mam problem z partaczami, nie chcę juz korzystać z ich usług, pomóżcie i poleććie mi kogoś z Gliwic czy tam okolic, wkażdym razie co mi przyjada i pomogą właśnie

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2014, 21:17

Zgadzam sie: good 0 bad

współczuje takich "fachowców" cos na zasadzie "Panie tak ma być, będzie pan zadowolony" :/

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2014, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Też uważam jak jasiek1. Membrana to podstawa podstaw. Jeśli ktoś partaczy tak podstawowe sprawy, nie nadaje się, żeby nazwać się fachowcem, który powinien remontować dachy. Współczuję partaczy, niestety na rynku jest ich coraz więcej. No nic, trzeba szukać, może jakiś się trafi, tak jak mi. Ja potrzebowałam bo dach mam kryty papą i pojawiły się na nim purchle. Naprawa polegała m.in. na wymianie części pokrycia z dachówek i przebiegło sprawnie. Julkach – łap kontakt o który prosiłaś, są dobrzy - http://www.zuw-walawski.pl/aktualnosci.php?wid=1&news=1

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2014, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Też uważam jak jasiek1. Membrana to podstawa podstaw. Jeśli ktoś partaczy tak podstawowe sprawy, nie nadaje się, żeby nazwać się fachowcem, który powinien remontować dachy. Współczuję partaczy, niestety na rynku jest ich coraz więcej. No nic, trzeba szukać, może jakiś się trafi, tak jak mi. Ja potrzebowałam bo dach mam kryty papą i pojawiły się na nim purchle. Naprawa polegała m.in. na wymianie części pokrycia z dachówek i przebiegło sprawnie. Julkach – łap kontakt o który prosiłaś, są dobrzy - http://www.zuw-walawski.pl/aktualnosci.php?wid=1&news=1

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2014, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Też uważam jak jasiek1. Membrana to podstawa podstaw. Jeśli ktoś partaczy tak podstawowe sprawy, nie nadaje się, żeby nazwać się fachowcem, który powinien remontować dachy. Współczuję partaczy, niestety na rynku jest ich coraz więcej. No nic, trzeba szukać, może jakiś się trafi, tak jak mi. Ja potrzebowałam bo dach mam kryty papą i pojawiły się na nim purchle. Naprawa polegała m.in. na wymianie części pokrycia z dachówek i przebiegło sprawnie. Julkach – łap kontakt o który prosiłaś, są dobrzy - http://www.zuw-walawski.pl/aktualnosci.php?wi d=1&news=1

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 247

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >