projektant wnetrz warto?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

27 maja 2010, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

czy myślicie, że warto jest korzystać z usług projektanta wnętrz ?
jeśli tak to jak i gdzie go szukać?? czym się sugerować przy wyborze firmy, która nam urządzi mieszkanie?
A może już macie jakieś doświadczenia z takimi firmami i się podzielicie ??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2010, 01:15

Zgadzam sie: good 0 bad

czy sam masz "problem" z wizją?;) radzę szukać wśród renomowanych firm, sam osobiście nie korzystałem z uwagi iż cenię minimalizm;) natomiast znajomy skuszony ceną skorzystał z usług "świeżej" na rynku firmy. Efekt, uszczuplony portfel za konsultacje, ów projektant miał pomysły niczym 10-letni syn mojego znajomego.
Firm nie będę polecał, tzn. zależy gdzie mieszkasz i jaką kwota dysponujesz

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2010, 23:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sam z żonką zająłem się aranżacją naszego domu- efekt- ładnie, nawet bardzo ale standardowo, bez szaleństw. Ja zadowolony, żona mniej , szczególnie po wizytach u znajomych, którzy wynajęli architekta wnętrz lub firme wykończeniowa "z wizją"

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2010, 23:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli nie masz czasu na to aby zaaranżowac wnętrze wg własnego gustu,to moim zdaniem warto skorzystać z usług projektanta wnętrz,przynajmniej zasięgnąć jego opinii.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2010, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

myślę że warto, ja remontowałem jakies dwa lata temu mieszkanie i zatrudniłem architekta, dzięki czemi ustrzegłem się wielu błędów - jak się okazało bardzo kosztownych. Więc inwestycja się zwróciła z nawiązką - a efekt pozostał. Czym się kierować przy wyborze? Ja znalazłem interesującą stronę na temat projektantów wnętrz na Śląsku: http://www.projektant-wnetrz.slask.pl/ to mi pomogło i myślę że moge polecić panią architekt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2010, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu jest ciekawy artykuł na temat angażowania projektantów;
http://budownictwopolskie.pl/artykul/znajdz_swoj_styl_z_proj ektantem_wnetrz
Ja jestem za, dobry polecony projektant jest w stanie zrobić znacznie więcej niż my sami. Nie ma co udawać fachowców w każdej dziedzinie. Oczywiście w tej branży zdarzają się wtopy, ale jest tez kilka firm - perełek, które stosunkowo niedrogo robią niesamowite projekty.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2011, 00:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam :-)
architekt potrafi zdziałać cuda :-). Czasem centymetry decydują o funkcjonalności wnętrza oraz możliwości pomieszczenia i pogodzenia różnych aspektów... Najlepiej wiedzą to moi Klienci :-).
Jestem inżynierem architektem z uprawnieniami i plastykiem. Projektuję zarówno budynki jak i ich wnętrza, maluję obrazy w różnych technikach kretka.pl . W swoim doświadczeniu zawodowym miałam okazję projektować różnej wielkości mieszkania czy domy, w różnych stylach w zależności od preferencji Inwestora. Do każdego projektu podchodzę w sposób indywidualny i artystyczny, ponieważ moja praca jest dla mnie pasją. Obecnie moja strona kretkadesign.pl jest w przebudowie, dlatego chętnie prześlę na pryw. adres niektóre zdjęcia moich realizacji, ulotkę oraz notkę zawodową.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do miłej współpracy :-)
Jolanta Kozina,
Kretka Design
jola@kretka.pl
501 514 218

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2011, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Z jednej strony racja-architekt może zdziałąć cuda,ale z drugiej też sporo kosztuje więc coś za coś. Dalej jestem zdania że liczą się nasze oryginalne pomysły.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2011, 03:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Owszem, ale moim zdaniem, jeśli ktoś nie ma specjalnie pojęcia, to te oryginalne pomysły warto przekonsultować. Jako wykonawca mam "w zanadrzu" projektanta i zawsze pytam klienta, czy życzy sobie konsultacje lub projekt. Z mojego punktu widzenia mam spokój, gdyż projektant często wybija klientowi z głowy pomysły, które nijak się mają do funkcjonalności wnętrz lub ich ostatecznego wyglądu. Na dodatek pracuję wtedy pod projektantem i nie jestem narażony na codzienne zmiany niezdecydowanego klienta, któremu co chwila wpadają nowe wizje do głowy.
Inna sprawa, że projektant projektantowi nierówny.
Ostatnio wykonywałem zlecenia "po sznurku" w rodzinie i projektant wynajęty na 1 mieszkanie kompletnie się nie sprawdził. Właściciel drugiego, mimo mojej propozycji wynajęcia mojego - zrezygnował z tej opcji. Pech chciał, że była to kompletnie niezdecydowana osoba i co 2 dni miałem zmianę wizji. Odbiło się to oczywiście na kosztach i czasie, a i tak klient poddał się przy doborze kolorów i przystał na moją uprzednią propozycję. Po konsultacjach i malowaniu wg projektu przyznał, ze popełnił błąd biorąc wymyślanie wizji wyłącznie na siebie.
Zgadza się, są to dodatkowe koszty, ale czasem wychodzi taniej, niż płacić za zmiany. Materiał kosztuje nie wspominając o robociźnie..

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2011, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

W moim przypadku skorzystanie z usług projektanta było strzałem w dziesiątkę. Niby wiedziałam mniej więcej czego chcę ale dopiero projektant zaproponował mi jakieś konkrety - na bazie moich oczekiwań - przedstawił plusy i minusy różnych rozwiązań. Zaproponował kolory (do tej pory bałam się odważnych kolorów w mieszkaniu) i teraz mieszkanie wygląda bardzo dobrze, czuję się w nim świetnie.
Polecam stronę projektanta: http://www.st-udio.pl
Miasto - Warszawa

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 41 Grupa: Porady i op... Worki foliowe od Colormark to niezawodny sposób na pakowanie i zabezpieczanie produktów. Sprawdź ich ofertę na https://www.colormark.pl/opakowania-foli owe/worki...
  • Budownictwo a Architektura Proszę o Pomoc. Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... i jeszcze pytanie czy ktoś kto skończy Budownictwo zeby zaprojektowac budynek będzie w jakis sposób podlegał architektowi ? czy ma wolną rękę w tworzeniu projek...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 129 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Monitoring w domu Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Orllo ma niezłe kamery wewnętrzne i zewnętrzne też w wersji bezprzewodowej IP Wifi z apką do obsługi. Możesz sobie na przykład sprawdzić taki https://orllo.pl/z...
  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 167

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >