stoiska targowe

« Powrót do grupy: Trudne tematy

20 października 2021, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Szukam profesjonalisty, który zajmie się wykonaniem dla mnie stoiska targowego. Możecie mi coś polecić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2021, 19:07

Znacie może https://www.qubesystem.pl/zabudowa-stoisk-targowych/. Co możecie mi o nich powiedzieć?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2021, 09:46

Wiele zależy od tego co dokładnie będziemy chcieli sprzedawać. No bo taka komoda będzie wymagała innej prezentacji niż na przykład biżuteria lub inny towar tego typu. Warto doprecyzować szczegóły.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jaki samochód dla rodziny? Liczba postów: 279 Grupa: Trudne tema... Fajnie, jakbyś wybrała taki samochód, który Ci się podoba i który jest praktyczny. Bo właśnie ta praktyczność jest przy rodzinnym samochodzie wymagana. Mogę tyl...
  • Jak zwykle wygląda dieta dziecka? Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Ogólnie uważa się, że niemowlęta są karmione wyłącznie piersią przez pierwsze sześć miesięcy, a następnie przechodzą na dietę składającą się z mleka, pokarmów s...
  • Jaki samochód dla firmy? Liczba postów: 940 Grupa: Trudne tema... Moim zdaniem świetną opcją jest kupno samochodu powypadkowego na aukcjach. Konkretnie mowa tutaj o aukcjach ze strony https://www.autota.eu/pl , bo mają tam spr...
  • Tapety sklep Liczba postów: 5 Grupa: Trudne tema... Jaki sklep internetowy możecie polecić, który oferuje fototapety przyprawy? Bardzo zależy mi na druku najnowszej generacji. Niedawno znalazłam sklep LemonRoom.p...
  • Gdzie wesele? Liczba postów: 201 Grupa: Trudne tema... Mi się marzy ślub i wesele na plaży, ale nie wiem, w jakim stopniu taka impreza byłaby legalna

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17217 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >