stylowa dachówka na nowoczesny dom

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

26 stycznia 2015, 08:32

Zgadzam sie: good 0 bad

ja wolę inne kolory na dachu niż czerwony, w http://www.dachlux.pl/ można natrafić na ładne dachówki w dobrej cenie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2015, 18:15

Zgadzam sie: good 0 bad

możesz dorotka82 spokojnie kupować Titanie Creatona, a na pewno nie bedzięsz zawiedziona, czy rozczarowana, jest to naprawdę produkt najwyższej klasy :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2015, 18:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Titania bardzo mi się podoba, taka moja kolorystyka:) tylko nie wiem na co dokładnie zwraca się uwagę kupując dachówkę, bo w sumie jak można sprawdzić jej jakość?:)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2015, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

ponownie :) dostępnosc, kolor, jakosc, ciezar. jest tego masa dopytaj u sprzedawców

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2015, 19:12

Zgadzam sie: good 0 bad

a nie masz może jakiegoś znajomego dekarza? on mógłby Ci pomóc i fachowo doradzić :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2015, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

nie mam, w sumie to najpierw się chce dopytać i poczytać co nie co na ten temat, aby nie być całkiem zielona:)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2015, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

No na forach masz dużo informacji, ale to na pewno nie zastąpi rozmowy z dobrym dekarzem.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2015, 17:38

Zgadzam sie: good 0 bad

doczytać? proszę bardzo poradnik dekarza - http://www.ebmpolska.pl/uploads/tx_titechcatalog/Creaton_Pod recznik_dekarza_02.pdf

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2015, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

haha, dzięki koledzy:) do kładzenia dachu mam umówioną ekipę, zajmą się wszystkim, ale dzieki, na pewno poczytam:) moim jedynym zadaniem jest jedynie wybór dachówki, i chyba jednak zdecyduje się na tą Titania Creatona:)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2015, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

to sprawdź jak wygląda kwestia gwaracji, bo tutaj chyba jest długa ;) a dachówkę Creatona wybrałaś ładną ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >