tani dom

« Powrót do grupy: Ekspert kolektorów słonecznych

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

26 sierpnia 2015, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie instalacja solarna załatwi sprawę. To bardzo dogodne i jak się później okazuje - ekonomiczne rozwiązanie. Ze swojej strony mogę polecić Ci dobrą firmę zajmującą się ich montażem

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 4 marca 2016, 20:54
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2015, 12:14

Całej sprawy nie załatwi, ale na pewno jej sporą część :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2015, 20:32

Dokładnie, całego zapotrzebowania raczej nie zaspokoi, no chyba, że instalacja byłaby bardzo duża. Na kilkanaście paneli. Porek i jak te panele u rodziców? Z braasa czy jakieś inne, czy też nadal w sferze planów zostają? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2015, 08:34

Na pewno przy budowie ekologicznego domu instalacje fotowoltaiczne czy też panele słoneczne są zdecydowanie dobrym rozwiązaniem. Sam już od trzech lat korzystam z takowej firmy On z http://www.on-eco.pl/ Montowałem panele jak jeszcze nie były tak popularne, więc ludzie różnie to komentowali, zresztą sam byłem początkowo do nich sceptycznie nastawiony. Jednak różnica rachunków bardzo szybko przekonała mnie do podjętej decyzji.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 4 marca 2016, 20:55
Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2015, 16:01

A jakiej generacji panele wybrałeś klasycznie monokryształ lub polikryształ czy coś z nowszych generacji ?? :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2015, 23:55

hm, jak kilka lat temu, to wydaję mi się, że mógł montować mono albo polikrystliczne, bo polimerowe(III generacji) z tego co mi się wydaję to są jeszcze w trakcie badań i nie ma ich na rynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2015, 19:23

Są już wszystkie łacznie z 3 generacją teraz wchodzi nawet 4 generacja paneli fotowoltaicznych, ale czym nowsza generacja tym mniejsza ich sprawność. Natomiast cena również jest niższa :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2015, 14:01

Co do paneli fotowoltaicznych to również zgadzam się,ze jest to bezpieczne i ekologiczne rozwiązanie w kwestii ogrzewania domu czy generalnie pozyskiwania energii. jeżeli chcecie poznać szczegóły,to warto zerknąć na www.Oze.Sklepna5.pl właśnie tym zajmujemy się na co dzień.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2016, 10:24

najlepiej coś z nowszych generacji, niedługo Tesla ma zaprezentować "dachówki" solarne ;) to będzie ciekawa sprawa szczególnie że Tesla stara się wychodzić na przeciw klientom i daje "korzystne" ceny

--
Bazy danych studia inżynierskie warszawa

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2016, 16:36

oni te dachówki już zaprezentowali, ale w sprzedaży będą dopiero w połowie przyszłego roku. szykuje się nie mała rewolucja, biorąc pod uwagę, że mają cenowo stać podobnie jak obecne dachówki, a przecież dodatkowo produkują energię..

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Fotowoltaika Liczba postów: 16 Grupa: Ekspert kol... W swojej firmie korzystałem z usług firmy https://wasta.com.pl/oferty/fotowoltaika -dla-firm/. Bardzo porządni fachowcy. Cała inwestycja przebiegła bez niespodzi...
  • Systemy fotowoltaiczne Liczba postów: 5 Grupa: Ekspert kol... Myślę, że warto patrząc na to jakie zapowiedzi podwyżek energii będziemy mieli. Sama podchodzące do tematu i czekam na audyt wraz z wyceną całej instalacji. Umó...
  • Agregat prądotwórczy Liczba postów: 4 Grupa: Ekspert kol... Szukając najwyższej jakości w zakresie agregatów prądotwórczych to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę przygotowaną przez Kamma...
  • Instalacje fotowoltaiczne Liczba postów: 16 Grupa: Ekspert kol... Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany tematem fotowoltaiki dla rolnictwa to polecam serdecznie firmę https://wasta.com.pl/oferty/fotowoltaika -dla-rolnictwa/. Dzi...
  • Znacie? Liczba postów: 1 Grupa: Ekspert kol... Hej, co myślicie o fotowoltaice? Mnie przekonuje jej pozytywny wpływ na środowisko i oczywiście szansa zaoszczędzenia pieniędzy. Chcę znaleźć firmę, która zrobi...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17353 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >