wasze zdanie o podświetlanych schodach

« Powrót do grupy: Schody i balustrady

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

2 września 2009, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Serdecznie witam wszystkich forumowiczów :lol:
powiedzcie mi co sądzicie o podświetlanych schodach oczywiście wewnętrznych, dokładniej myślę o wmontowaniu w stopnie diod led, halogenów. Coś takiego, żeby delikatnie mi świeciły, chciałbym żeby to był ten solarny system. Jak myślicie zda to egzamin? jaka jest wasza opinia, może macie inne pomysły to radźcie mi jak mogę podświetlić schody :lol: z niecierpliwością czekam na wasze odpowiedzi.
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2009, 17:02

Zgadzam sie: good 0 bad

myślę że podświetlane schody to bardzo dobry pomysł, sama mam takie w domu i wygląda to rewelacyjnie a przy okazji sa tez praktyczne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2009, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

a dużo pracy jest przy nich? Jak wygląda montaż tego podświetlenia? Wogóle czy ciężko jest zrobić podświetlane schody? jaki koszty? Pomysł naprawdę świetny ale jak z jego realizacją?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2009, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

To wszystko zależy od ilości sztucznego światła jakie mamy do dyspozycji w obszarze schodów. Przy dobrym oświetleniu mija się to z celem - ot, taki bajer.
Jeśli światło jest znikome lub niewystarczające można się pokusić o takie rozwiązanie, nie jest to specjalnie trudne. Pozostaje kwestia w jaki sposób ma się takie oświetlenie włączać; jednym włącznikiem z oświetleniem głównym, oddzielnym włącznikiem, włącznikiem zmierzchowym, czujnikiem ruchu itd. Można też wpiąć to w obwód kilku punktów oświetlenia awaryjnego, zasilanego z akumulatora podczas awarii prądu :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2009, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tym zasilaniem awaryjnym to całkiem niezły pomysł :lol: Wyobraźcie sobie, że dookoła nie ma światła, ciemności egipskie, a wasze schody świecą łagodnym np. kolorowym światłem... Wygląd trochę futurystyczny ale na prawdę ładny :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2009, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

jak dla mnie świetny pomysł. Jeśli masz możliwość to wybierz te solarne lampy. Dla mnie byłoby to najlepsze rozwiązanie, przede wszystkim tanie, schody będą ładnie się prezentowały i oczywiście nie będzie trzeba było wieczorem świecić światła, żeby dostać się na górę :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2015, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie bardzo ciekawym rozwiązaniem dotyczącym oświetlenia schodów jest montaż balustrad podświetlanych LED. Do wyboru są zarówno pochwyty o przekroju okrągłym, jak i w kształcie kwadratu, prostokąta, z elementami drewnianymi itp. Więcej informacji możecie znaleźć na http://eskat.com.pl/eskatt/balustrady_podswietlane.html

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2015, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Podświetlenie schodów to super pomysł, takie delikatny efekt będzie wyglądał naprawdę stylowo :) Sama właśnie poszukuję teraz sposobów na oświetlenie schodów. Zdecydowałam się na nieco ekstrawagancji i w moim domu stoją nowiutkie szklane schody. Coś podobnego jak tutaj http://linealsystem.eu/galeria/schody-szklane-podlogi-szklan e bo właśnie tu zamawiałam :) A teraz chciałabym je jakoś subtelnie rozświetlić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2015, 20:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie również pomysł jak najbardziej na plus. Tylko który sposób będzie lepszy wmontowanie z boku, czy może taśmy ledowe ???

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2015, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Owszem podświetlane schody wyglądają zabójczo elegancko i robią wrażenie . Ja to tak nazywa, że to taki szpanerski numer mieć takie schody ale też trzeba mieć na uwadze do jakiego wystroju, wnętrza i dla kogo. Ponieważ nie zawsze się sprawdzają i wyglądają z klasą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Laweta Warszawa 24h Liczba postów: 7 Grupa: Schody i ba... Ja polecam takie rozwiązanie jak pomoc drogowa Poznań MMM Service: http://pomocdrogowa.i-poznan.pl/ . Ostatnio miałam wypadek i wezwałam właśnie tę pomoc drogow...
  • Balustrady Liczba postów: 194 Grupa: Schody i ba... O ile mi wiadomo, balustrady systemowe stały się w ostatnich latach coraz bardziej popularne. I nie bez powodu - oferują elegancki i nowoczesny wygląd, który je...
  • płytki na schody wewnętrzne Liczba postów: 62 Grupa: Schody i ba... Jeżeli chodzi o schody zewnętrze, moim zdaniem jakieś porowate płytki będą jak najbardziej ok. Wewnątrz domu czy mieszkania jednak chętniej widziałabym np. tego...
  • Schody Modułowe. Co i jak? Liczba postów: 8 Grupa: Schody i ba... Trzymajcie namiary - https://schodyprudlik.com.pl/schody-drew niane/ Stawiajcie wyłącznie na górną półkę jakościową, a na pewno pozytywnie na tym wyjdziecie. Co....
  • panele na schody Liczba postów: 16 Grupa: Schody i ba... panele z kapinosami z litego drewna. Ciekawe jak jest róznica w cenie pomiędzy tym rozwiązaniem a całym trepem z litego drewna. Czy w ogóle opłaca się takie kom...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 361

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >