zakup rusztowania

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

22 października 2014, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupowałem na www.lero.com.pl. Wszystkie oferowane przez nich rusztowania mają pełną dokumentację. Nic nie jest chińskie. Sami nie ukrywają że wszystko jest produkowane przez firmę Pionart z Zabrza. W porównaniu do innych firm robią kompletną ofertę a nie jakieś okrojone zestawy. Polecam jak najbardziej sam kupiłem tylko plettaca aluminiowego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2014, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

No wiadomo, że jak ktoś robi dużo prac związanych z dociepleniami i budownictwem to zakup własnego rusztowania jest wręcz sprawą zupełnie podstawową. Mój znajomy prowadzi fb i czasem takie rusztowania po prostu wypożycza z http://euro-rusztowania.pl/ - jest taniej cenowo i prościej, bo zapewniają mu obsługę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2014, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

A kogoś ze Śląska możecie polecić?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2015, 08:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Rusztowania lepiej kupić porządne, jeśli mają służyć przez lata. Nie ma co ryzykować, jeśli chodzi o bezpieczeństwo pracowników. Polecam rusztowania firmy Hunnebeck (kiedyś Harsco), wydaje mi się, że mają oddział gdzieś na Śląsku, zdaje się że w Dąbrowie Górniczej.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2015, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale gotowy komplet rusztowań, żeby ogarnąć na przykład biuro albo dom jednorodzinny sporo kosztuje. Nie każdą firmę na to stać po prostu. Moja firma wynajmowała od euro-rusztowania we Wrocławiu – wyszło taniej niż kupno nowych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 marca 2015, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupowałem rusztowania w http://www.rusztowania-sprzedaz.pl/ . Mają sprzęt tylko wysokiej jakości, zero chińszczyzny. U mnie dobrze sprawdziły się aluminiowe, okazało się, że są bardzo lekkie i łatwe w montażu.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2015, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

ja wynajmowałem rusztowanie z www.euro-rusztowania.pl i sprawdziło się u mnie, więc mogę polecić dalej

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2015, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jednak jeżeli ktoś prowadzi firmę, która zajmuje się w sposób profesjonalny ociepleniami to jednak powinien zainwestować.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2015, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik waku napisał: Moim zdaniem jednak jeżeli ktoś prowadzi firmę, która
zajmuje się w sposób profesjonalny ociepleniami to jednak
powinien zainwestować.


No ale to weź sobie policz, ile wszystko kosztuje. Raz – same rusztowania, dwa – materiały dodatkowe, trzy – przeszkolenie pracowników – nie każdego na to stać.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2015, 23:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Lepiej wypożyczyć niż kupować.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 17 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....
  • ŁÓŻKO LOFT Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Tak naprawdę to wiele osób powinno skorzystać z łóżko loft 160x200 . To jest po prostu bardzo dobra oferta.
  • hydraulik warszawa Liczba postów: 54 Grupa: Firmy budow... Niezależnie od tego, czy jest to naprawa drobnej awarii w domu jednorodzinnym czy też kompleksowa modernizacja instalacji w biurowcu, Sebastian Kopaczuk i jego....
  • prace na wysokości Liczba postów: 51 Grupa: Firmy budow... Jeżeli interesują Cię usługi wysokościowe, sprawdź pełną ofertę firmy pod tym adresem: https://alpinizmprzemyslowy.pl/uslugi-wy sokosciowe-oferta/ Znajdziesz ta...
  • Pozycjonowanie zwraca się przy pozycjonowaniu firm... Liczba postów: 61 Grupa: Firmy budow... Pozycjonowanie z https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-kielce/ jest niezwykle istotnym narzędziem dla firm remontowych, które chcą skutecznie dotrzeć do swo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 229

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >