Zakład, który stał się przestrzenią publiczną: jak Wytwórnia Energii wpisuje się w tkankę Warszawy
Okno na lata: jak świadomie wybierać stolarkę w budownictwie energooszczędnym
Chłodne błękity: lekkość, harmonia i ponadczasowa elegancja we współczesnych wnętrzach
Jak naprawić okno, które wypadło z górnego zawiasu? Poradnik
Jak urządzić wygodne biuro w małym mieszkaniu
Uniwersalna izolacja: styropian na fundamenty, ściany i dach
Jak znaleźć idealny magazyn na wynajem?
Poszukiwanie idealnego magazynu do wynajęcia może wydawać się skomplikowanym procesem, ale z odpowiednim planem i wiedzą, można znaleźć przestrzeń, która spełni wszystkie potrzeby Twojej firmy. Czy chodzi o składowanie towarów, zarządzanie zapasami, czy dystrybucję produktów, odpowiedni magazyn na wynajem jest kluczowy dla efektywnej i produktywnej działalności.
Lampy rattanowe
Rattanowe meble i dodatki w naturalnych kolorach podbijały serca kilkanaście lat temu, zawdzięczając swoją popularność naturalności, wygodzie, a przede wszystkim niepowtarzalnemu wzornictwu.
Krakowscy ekonomiści stworzyli innowacyjny klaster logistyki i produkcji
W Krakowie odbyła się inauguracja Klastra Logistyki i Produkcji stowarzyszenia .kuek Alumni Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Na spotkaniu pojawili się absolwenci z całego kraju i zza granicy – właściciele firm, menedżerowie, specjaliści otwarci na nawiązywanie kontaktów oraz dzielenie się widzą i doświadczeniem.
Nieruchomości miszkaniowe w Gdańsku: Powstaje nowa inwestycja przy ul.Hallera
Metropolia gdańska potrzebuje wieżowców. Jak kania dżdżu pragną ich władze miasta, duże firmy cierpiące na brak nowoczesnej powierzchni biurowej, branża turystyczno-hotelarska, a także mieszkańcy.
Aby przeglądać tę stronę, musisz się zalogować.
Społeczność budnet.pl ma już 21414 użytkowników
gości: 352