Akcesoria do drzwi - Jaką klamkę wybrać?

« Powrót do artykułu: Akcesoria do drzwi - Jaką... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

25 lutego 2017, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Zanim wybierzecie klamki warto zakupić odpowiednie drzwi wewnętrzne. Ja swoje kupiłem tutaj http://obi.pl/drzwi/drzwi-wewnetrzne-i-osciez nice/c/953. I nie było problemu z wyborem klamek :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 listopada 2018, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom, które rozglądają się za sprawdzoną firmą oferującą akcesoria do drzwi polecam skontaktować się z firmą www.firmakowal.pl Zajmują się hurtową sprzedażą różnego rodzaju akcesoriów do drzwi takich jak zawiasy, zamki, zasuwki itp.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2018, 08:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Klamka zawsze powinna być odpowiednio dopasowana do naszych drzwi, to ich niezwykle istotny element. Warto rozglądać się w dobrych sklepach internetowych gdzie teraz przed świętami znajdziemy szereg promocji i rabatów :)

Hemos.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2018, 08:09

Zgadzam sie: good 0 bad

auto owners progressive insurance elephant insurance temporary car insurance quote auto insurance

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2018, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

usaa insurance

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2018, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

cephalexin 250 mg capsules

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2018, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

colchicine 0.6 mg tab

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2019, 08:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli rozglądacie się za porządnymi akcesoriami do drzwi to polecam wam zajrzeć na stronę http://domator.net.pl/ W ich ofercie znajdziecie szeroki wybór klamek i innych akcesoriów do drzwi w całkiem niezłych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2020, 08:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ze swojej strony mogę polecić również samozamykacze do drzwi. Samozamykacz, wykorzystywany jest niezwykle często, zwłaszcza w drzwiach zewnętrznych – prowadzących do siedziby firm, w blokach mieszkalnych czy też w sklepach.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2020, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Zadaszenie nad drzwiami często traktowane jest jako niepotrzebny element, generujący dodatkowe koszty. Tymczasem jest to rozwiązanie dające wiele korzyści, które jednak należy odpowiednio wybrać i zamontować.Sama zastanawiam się nad taką inwestycją, co uważacie? Chcę zamówić daszek nad drzwi z https://arctom.pl/pl/blog/blog/monta%C5%BC-za daszenia-nad-drzwi-daszki-i-%C5%9Bcianki-arctom

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 136

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >