Alarm czy okna antywłamaniowe.

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

1 marca 2015, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wedlug mnie okna, zabezpieczasz się przed włamaniem całkowicie, przy alarmie sprawa wyglada tak, ze powybijaja Ci okna, alarm odpedzi, ale wciąż to jakie straty. Ja swoje antywłamaniowe Bralem stad www.bojar.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 marca 2015, 04:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Alarm chyba lepszy powiem wam, ja swój caly system kupilem i zamontowałem dzieki firmie www.unitec.info.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 marca 2015, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

dobrze jest mieć i jedno i drugie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2015, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

No najlepiej byłoby jedno i drugie. Dzisiaj może nie stać na oba rozwiązania, ale możesz kupić jedno a za jakiś czas drugie.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2015, 17:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Morał z tego wątku taki, że na złodzieja nie ma rady. Jak będzie chciał to okno wybije, drzwi roztrzaska a alarm odłączy. Producenci drzwi czy okien dokładają starań aby podnieść nasze bezpieczeństwo ale bez naszej ostrożności i czujnego oka życzliwego sąsiada nikt nie zagwarantuje nam 100% bezpieczeństwa. Niezależnie czy drzwi są w 2 czy w 3 klasie antywłam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2015, 07:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze można też zrobić pospolite kraty.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2015, 22:19

Zgadzam sie: good 0 bad

ja postawiłam na system alarmowy od www.atline.pl. i to rozwiązanie bardzo dobrze się u mnie sprawdza. Wyspecjalizowana ekipa raz dwa mi go zamontowała i teraz nie mam problemu z żadnymi włamaniami, a mieszkamy na niezbyt bezpiecznym osiedlu. Poleciłam już też znajomym to rozwiązanie i też jak najbardziej chwalą

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2015, 22:55

Zgadzam sie: good 0 bad

a mi się w ogóle wydaje, że warto założyć system klucza jednakowego do wszystkich zamków, myślę, że to nie tylko niezwykle praktyczne, ale też stanowi świetne zabezpieczenie przed włamaniami wszelkiego rodzaju. Tu www.jeden-klucz.pl masz różne ciekawe warianty tego systemu z atestowanymi wkładkami. Moi rodzice mają ten z wkładką antywłamaniową i bardzo sobie chwalą. Cała firma podobno jest solidna, personel ponoć super się zna na tych systemach i potrafi fachowo doradzić

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2015, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jedno nie wyklucza moim zdaniem drugiego i tutaj warto zainwestować zarówno w alarm jak i okna antywłamaniowe,wówczas otrzymujemy podwójna ochronę.


www.HurtOkien.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2018, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamawiałem ten system https://www.oknoplus.com.pl/okna/imperial/. Potrzebowałem przeszklenia akustycznego przede wszystkim. Chciałem, żeby okna chroniły przed hałasem, bo mieszkam przy coraz bardziej ruchliwej ulicy. Na etapie projektowania domu jednorodzinnego konsultowałem się z panem Tomaszem w Oktom. W Warszawie jeden z lepszych handlowców – fachowców od wyboru okien. Znalazłem go z polecenia znajomego architekta wnętrz, więc możesz korzystać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi wejściowe kraków Liczba postów: 17 Grupa: Montujemy o... Chcąc mieć pewność co do solidnego zabezpieczenia takich drzwi warto postawić na sprawdzone systemy zabezpieczające, które łączą w sobie cechy wytrzymałościowe....
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 307

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >