Aluminiowe drzwi przeciwpożarowe

« Powrót do artykułu: Aluminiowe drzwi przeciwpożarowe | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

30 kwietnia 2018, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z kolei, jeśli chodzi o drzwi przeciwpożarowe mogę spokojnie polecić http://www.alufire.com/ - bardzo fajna firma, dobrze się z nimi dogadywałem podczas realizacji projektu, a poza tym mają naprawdę spory wybór rozwiązań. no i podpowiadają co i jak, a to bardzo ważne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 maja 2018, 21:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Producent bram przeciwpożarowych z Opola -somati-system.pl. Zaprojektują i wykonają.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2018, 21:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja drzwi ppoż do zakładu pracy zamawiałem od firmy www.labergroup.pl. Posiadają w swojej ofercie drzwi jedno i dwuskrzydłowe z dodatkowym wyposażeniem. W razie jakichkolwiek problemów z wyborem na pewno będą w stanie udzielić Ci pomocy.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2019, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Pisałem wcześniej ale coś poszło nie tak... dziś się zarejestrowałem ale nie wiem czy to jeszcze ma znaczenie. Nie mniej jednak skoro już piszę to zostawię może komuś się przyda kontakt do producenta drzwi przeciwpożarowych Co prawda jest z mazowieckiego ale działa w całym kraju a nawet z tego co wiem to europie. Spokojnie możesz zamówić u niego nawet jeden egzemplarz... Oczywiście zalecałbym drzwi antywłamaniowe w tym przypadku no ale to już Twoja decyzja. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2022, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić https://4ti.com.pl/ - kupowaliśmy stamtąd drzwi do firmy i jesteśmy zadowoleni

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 czerwca 2022, 07:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz wymieniałem drzwi w mieszkaniu mojej córki i jak to młodzi stawiają na wszystko najtańsze i takie drzwi chciała kupić. Powiedziałem córce, że kupie jej drzwi ale dobre. Wole mieć pewność, ze jest dobrze chroniona jak mieszka sama. Wybrałem drzwi Barański z tej firmy https://oknadrzwi.eu/drzwi-baranski/. Firma przyjechała, zamontowała drzwi i nawet cena okazała się przystępna. Teraz mam pewność, że moja córka jest dobrze chroniona.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2023, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Z jakich systemów przeciwpożarowych korzystacie w Waszych budynkach i dlaczego? Jeżeli szukacie sprawdzonego producenta produktów i systemów przeciwpożarowych, to polecam Wam sprawdzić stronę https://allfire.pl/kategoria/okna-przeciwpoza rowe/ .

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Porady od dekarza z Warszawy Liczba postów: 11 Grupa: Budowa i re... Montaż rynny to jedyny sposób na skuteczne odprowadzenie wody z dachu i tym samym uniknięcie zalewania fundamentów czy elewacji. Efektywność działania instalacj...
  • Nowy wózek widłowy Liczba postów: 93 Grupa: Budowa i re... Wózki widłowe są nieodłącznym elementem sprawnej pracy na magazynie w transporcie, ale również rozładunku i załadunku towarów. Dlatego też jeśli zależy Wam na d...
  • Jak estetycznie pomalować elewację domu? Liczba postów: 3 Grupa: Budowa i re... Warto co jakiś czas odnowić wygląd budynku, nie tylko dla estetyki, ale także dla zdrowia. O połączeniu malowania elewacji z jej myciem więcej przeczytasz tutaj...
  • Czy ciepło sieciowe jest bezpieczne dla środowiska... Liczba postów: 2 Grupa: Budowa i re... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem doradztwa środowiskowego lub szkolenia ochro...
  • Nowoczesne narzędzia Liczba postów: 129 Grupa: Budowa i re... Z elektronarzedzi - zakretarka - wkretarka - szlifierka - wiertarka / mlotowiertarka - pilarka tarczowa - pilarka lancuchowa (wbrew pozorom calkiem przydatne na...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >