Aranżacja salonu

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

14 stycznia 2015, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

A możesz wstawić jak taki efekt rozświetlanej farby prezentuje się w połączeniu z brązowymi meblami? Są one tapicerowane tak? Warto wstawić zdjęcie,czekamy:)

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2015, 19:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawie wygląda ściana pokryta tą farbą. Zapiszę sobie pomysł.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2015, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprócz ciekawych mebli warto również zastanowić się nad właśnie dekoracją ściany. czy sufitu. Idealnie nadają się do tego elementy sztukaterii wewnętrznej, takie jak : listwy ścienne, listwy sufitowe, panele dekoracyjne 3D , czy panele ścienne. Posiadają różnorodne kształty dzięki czemu komponują się z każdym stylem wnętrza, klasycznym jak i nowoczesnym. Można je w różny sposób układać dzięki czemu pomieszczenie nabierze oryginalnego i indywidualnego stylu. Pomalowanie ich na różne kolory, połączenie z innymi dekoracjami (obrazy, lustra czy tapeta dekoracyjna) czy materiałami (drewno, kamień, cegła)sprawi, że wnętrze będzie stylowe i eleganckie.



Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2015, 09:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro mowa o aranżacji salonu to proponuję również zerknąć do nas na www.Kamieneo.com gdzie doradzimy pod względem wykończenia ścian i pomożemy wybrać kamień ozdobny lub płytki cegłopodobne,co w praktyce będzie się naprawdę pięknie prezentować.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2015, 00:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto także odwiedzić salon i stronę http://galeria.heban.pl/, gdzie prezentowane są meble i aranżacje wysokiej jakości produktów od uznanych producentów. Jest ich ogromny wybór, są bardzo stylowe i ma się pewność, że spełniają wszelakie standardy

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 21:16
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2015, 02:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie dobrej jakości meble w atrakcyjnej cenie udało się kupić u firmy http://meble-wojcik.com/ Mają świetny, bogaty wybór różnego rodzaju mebli

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 21:16
Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2015, 02:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy wiecie, ale tutaj http://370studio.pl jest strona internetowa znakomitej firmy, która zajmuje się profesjonalnym projektowaniem wnętrz. Oczywiście zlecenia realizowane jest z starannie i terminowo. Ich stały kontakt z klientem owocuje tym, że zostają wypracowane idealne rozwiązania. Mają genialnych pomysłów.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 21:15
Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2015, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie nowoczesny salon to salon w bielach i szarościach z dekoracyjną ścianą z kamieniem, dekoracyjnym betonem lub po prostu z wzorzystą tapetą. W salonie można zdecydować się na kolor, ale moim zdaniem nie na wszystkich ścianach, kolor może znaleźć się na jednej ze ścian i na pewno w dodatkach, a na ścianach postawiłbym na delikatne szarości, biele lub delikatne beże.. Mi bardzo podoba się styl skandynawski, gdzie podstawą są jasne i przestronne wnętrza:) W salonie nie zapominajmy o naszych zdjęciach lub obrazach, które nadadzą wnętrzu nasz indywidualny klimat:)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2015, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Z podanych wyżej zdjęć,to nr 1 prezentuje się o wiele lepiej,bo nr 1 kojarzy mi się głównie z tym antycznym,jest zimny i trudno szukać tam przytulności a przecież wg mnie zupełnie nie o to tutaj chodzi.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2015, 19:32

Zgadzam sie: good 0 bad

mi osobiście podoba się jak salon jest połączony z jadalnią, czyli znajduje się w nim miejsce, w którym można sobie siąść przy stole z rodziną i zjeść spokojnie obiad, i miejsce odpoczynku, czyli jakaś kanapa, stolik kawowy i tym podobne rzeczy, do tego strasznie mi się podoba, jeśli salon wychodzi od razu na ogród, wygląda to fenomenalnie, oczywiście o ile ogród jest zadbany, znajduje się w nim jakiś mały grill drzewka, stolik krzesełka :) ja na razie mieszkam w bloku także o takich rzeczach mogę jedynie pomarzyć :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wanna z hydromasażem Liczba postów: 32 Grupa: Nowości ara... W poprzednim mieszkaniu miałam taką wannę. faktycznie rachunki za wodę wychodzą wyższe, bo trzeba napełnić wannę do określonej wysokości. Poza tym trzeba pamięt...
  • Pokój dla dziecka Liczba postów: 194 Grupa: Nowości ara... Gdzie szukaliście inspiracji podczas aranżacji pokojów Waszych dzieci? W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanego mi sklepu internetowego....
  • Szukam dobrego architekta wnętrz Liczba postów: 8 Grupa: Nowości ara... Szanowni Państwo, Aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt końcowy warto stosować wysokiej jakości materiały, w tym również farby do malowania ścian. Do malowania....
  • nowe mieszkanie dla żony Liczba postów: 41 Grupa: Nowości ara... Zgadzam się, wybór mieszkania dla rodziny to nie lada wyzwanie. Nam akurat spodobała się ta inwestycja https://www.ekopark.pl/turniejowa-59/ Musimy się dowiedzi...
  • Czy figurki sa jeszcze trendy jesli chodzi o dekor... Liczba postów: 47 Grupa: Nowości ara... Takie figurki na pewno https://www.metalowafigurka.pl/ Dla fachowca, a szczególnie budowlańca w sam raz!

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >