Aranżacja łazienki - jaka umywalka gdy miejsca jest mało?

« Powrót do artykułu: Aranżacja łazienki - jaka umywalka... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

11 marca 2015, 21:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Roca ma duzy wybor umywalek w roznych orzmiarach - na pewno cos znajdziesz dla siebie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 czerwca 2016, 18:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Umywalka narożna może być również pomocnym rozwiązaniem. Hall ma modele z odpływami po obu stronach, więc łatwo można znaleźć rozwiązanie dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lipca 2016, 08:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Może w takim przypadku dobrze sprawdzi się umywalka podwieszana,nie sądzisz? Dzięki temu zaoszczędzić bardzo wiele miejsca,to praktyczne rozwiązanie w przypadku małych łazienek.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2017, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że w takim wypadku najlepsza będzie umywalka nablatowa, z szafką, którą można dodatkowo wykorzystać. Wybór umywalek w sklepie Rea jest naprawę spory, więc z dopasowaniem czegoś do małej łazienki nie powinno być problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2017, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak kwestia umywalki, czy wybór padł już na coś konkretnego? Pytam bo minęło już trochę czasu i może wątek jest w dalszym ciągu aktualny. Jeżeli tak to koniecznie daj znać na forum, czekamy na Twoją odpowiedź.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2017, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli decyzja jeszcze nie została podjęta, tak jak eder napisał, uważam że dobrym rozwiązaniem będzie umywalka nablatowa. Wygląda o wiele ciekawej niż klasyczne umywalki i sprawia, że łazienka nabiera charakteru. Sam zdecydowałem się na zakup takiej https://pomyslowalazienka.pl/p/194/2435/umywa lka-nablatowa-anita-58-umywalki-ceramiczne-umywalki.html i uważam, że było to świetny wybór.

Ten post był edytowany przez pumba dnia: 30 marca 2017, 09:44
Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2017, 17:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli o umywalki chodzi to możesz zajrzeć sobie jeszcze na stronę https://www.obi.pl/ceramika-lazienkowa/umywal ki-i-polpostumenty/c/1203 gdzie również znajdziesz szeroki asortyment. Ja jestem zdania, że warto zapoznać się z kilkoma ofertami zanim podejmiemy ostateczną decyzję.

Ten post był edytowany przez januszko dnia: 16 kwietnia 2017, 17:06
Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2017, 00:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Również stawiam na umywalkę podwieszaną. Zaznaczam jednak, że gwarancji nie daję.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2024, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Sporo ciekawych propozycji w zakresie umywalek różnego typu będziesz mógł znaleźć w ofercie oltens i dlatego zajrzyj na https://oltens.com/pl/umywalki gdzie masz opcje nablatowe i wpuszczane. Mi się podobają czarne, ale nie wiem jak to jest później z ich czyszczeniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2024, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

zestoretic 20

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >