Architekt

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

11 października 2022, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

"You will find a warm and personal style in our modern yet timeless furnishings and furnishings," says the Fine Furniture website. "We carry a wide range of new, contemporary and timeless furniture for every home, from classic and contemporary to contemporary and eclectic." Ghost Writers UK

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2022, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam zgłosić się do fachowca w tych sprawach, ja korzystałam z usług firmy www.architetto.pl i jestem bardzo zadowolona z tego co u mnie stworzyli. Ich projektant wnętrz, który z nami współpracował zrobił projekt i nadzorował cały czas wszystkie prace. Teraz całość wygląda ze sobą spójnie i co najważniejsze wykonane jest profesjonalnie i solidnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2023, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
Najpierw warto dokładnie określić własne oczekiwania oraz ustalić budżet. Powinniśmy dokładnie wiedzieć, jak każde pomieszczenie będzie wyglądać. Ważna jest kolorystyka. Musi być dopasowana do funkcji pomieszczenia, układu okien, oświetlenia, mebli, pozostałego wyposażenia i naszych preferencji. Na stronie https://www.sniezka.pl/poradniki/ można zapoznać się z ważnymi informacjami na temat aranżacji wnętrz i skorzystać z porad technicznych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19192 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 354

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >