Architekt

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

23 maja 2022, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Architekt Kraków - Poszukuję sprawdzonego biura architektonicznego na terenie Krakowa, polecacie może jakieś konkretne firmy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2022, 09:01

Zgadzam sie: good 1 bad

Hello! I could have sworn I've been to this site play snake before but after checking through some of the post I realized it's new to me. Nonetheless, I'm definitely happy I found and I'll be book-marking and checking back frequently!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 czerwca 2022, 10:44

Kupiliśmy z mężem mieszkanie w nowym budownictwie we Wrocławiu w stanie surowym. W związku z tym postanowiliśmy skorzystać z pomocy architekta. Nasze mieszkanie zaprojektowała pracownia projektowa Projekt Design. Razem z naszą panią architekt ustaliliśmy nasze priorytety i wybraliśmy styl mieszkania. Projekt jest przestronny i bardzo funkcjonalny, a prace są już na finiszu!

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2022, 19:51

Interesuje mnie stylizacja wnętrz Warszawa. Czy możecie polecić sprawdzonych architektów wnętrz, którzy wykonają remont generalny? Zależy mi na pełnym profesjonalizmie. Jakiś czas temu znalazłam pogotowie wnętrzarskie. Czy znacie? https://www.pogotowiewnetrzarskie.com/

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2022, 14:47

Użytkownik napisał: Ideas for the interior of a building are almost always inventive and designed to make people feel comfortable. This reminds me of when I used to play stumble guys; it was so much fun

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2022, 14:08

Również poszukuje osób, lub firmy która zajęłaby się budową mostów. Znacie kogoś? Modułowość nowoczesnych mostów tymczasowych ma także tę zaletę, że wszystkie drogowe obiekty inżynierskie stworzone z ich pomocą – mosty stalowe, pomosty, wiadukty i przejścia dla pieszych – można wyposażyć w szeroką gamę akcesoriów takich jak rynny odprowadzające wodę deszczową, uchwyty dla kabli i rur, różnorodne bariery i rodzaje nawierzchni, podjazdy i rampy, siatki zabezpieczające, ekrany, systemy kamer monitoringu, windy osobowe oraz oświetlenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Łóżko do sypialni Liczba postów: 131 Grupa: Ekspert ara... Jakiś czas temu skorzystałem z oferty sklepu internetowego, gdzie znalazłem ofertę producenta mebli tapicerowanych. W ich sklepie zamówiłem kilka mebli do mojeg...
  • Aranżacja pokoju dziecka Liczba postów: 149 Grupa: Ekspert ara... My robiliśmy taki remont w zeszłym roku i oczywiście zrobiliśmy również remont dziecięcych pokoi. Remontem zajęła się firma https://www.wojciechowski-bud.pl/ko...
  • Aranżacja wnętrza Liczba postów: 33 Grupa: Ekspert ara... Ja uwielbiam sztukę i moim marzeniem jest mieć w domu małą galerię sztuki. Szczególnie lubię obrazy durera . Planuję sobie zamówić. jeden obraz na początek z ga...
  • Trendy w 2022roku?? Liczba postów: 8 Grupa: Ekspert ara... This one is good for you. It is about your priorities and not on those games that you think you couldn't profit anything on it. It is always good to avoid some....
  • Remont Liczba postów: 8 Grupa: Ekspert ara... Szanowni Państwo, płytki można położyć tylko w miejscach, które są narażone na bezpośrednie działanie wody. Pozostała powierzchnia ścian może być pokryta gładzi...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17769 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 133

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >