Automatyka do bram

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

22 sierpnia 2008, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiego producenta automatyki do bram Państwo polecają? Uprzejmie proszę o pomoc gdyż chciałąbym zainstalowaćtaką bramę u siebie lecz..... :oops: jestem kompeltnie "zielona" na ten temat :oops:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2008, 06:30

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=dorota.kociaczek]Jakiego producenta automatyki do bram Państwo polecają? Uprzejmie proszę o pomoc gdyż chciałąbym zainstalowaćtaką bramę u siebie lecz..... :oops: jestem kompeltnie "zielona" na ten temat :oops:

Są trzy bardzo dobre firmy: BFT, HORMANN, SOMMER. Ja osobiście wybralbym Hormanna najpewniej, ew. BFT.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2008, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Hormann moim zdaniem

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2008, 17:55

Zgadzam sie: good 0 bad

beninca,came,nice,marantec,hormann.
hormann ma tylko swoje napedy do garaży dobrej jakosci zresztą.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2016, 06:04

Zgadzam sie: good 0 bad

jest z czego wybierać :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lutego 2016, 08:06

Zgadzam sie: good 0 bad

ETM-01 sam mam zamontowany i to jest chyba najcichszy napęd jaki widziałem. Montuję już od ponad 10 lat, ale ten mam u klienta 1.5 roku. Śmieszne są te przyciski dotykowe w obudowie (czasem ciężko trafić), ale po zaprogramowaniu już nie trzeba tego ruszać. Zobaczymy jak się dalej sprawdzi. Ja polecam.
Tutaj masz ewentualnie opis jak dobierać napędy (właśnie od tej firmy od ETM):
http://www.elektrobim.pl/jaki-automat-lub-naped-do-bramy-6-p rzydatnych-odpowiedzi/
Pozdrowienia

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2016, 22:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybrałem firmę NICE i nie żałuję. Jest to firma z "czołówki" jeśli chodzi o napędy do bram i akcesoria.Jeśli komuś zależy na jakości oraz pracy przez długie lata to na pewno będzie zadowolony. Jakiś czas temu szukałem automatów do mojej bramy garażowej i trafiłem na http://sklep-automatykadobram.pl/. Nie byłem pewien co do wyboru napędu, bo mają ich sporo, więc zadzwoniłem do nich po poradę. Fachowo doradzili właściwy automat po podaniu kilku parametrów bramy. Brama śmiga przez cały czas bez zarzutów. Szczerze polecam, znają się na rzeczy chłopaki.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2016, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się na producentach nie znam, jak zamawialem swoją automatyke, to po prostu wezwałem fachowców z http://www.krysta.com.pl/ i oni mi wszystko dobrali, zamontowali a teraz serwisują. Od tamtej pory wszystko chodzi jak powinno, bez ścinek itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lutego 2016, 21:40

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w domu i w firmie jest automatyka BFT (różne modele ze względu na różnorodność bram garażowych i wjazdowych). Moim zdaniem to automatyka z wyższej półki, prosta w obsłudze i nie psująca się przy kiepskiej pogodzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2016, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór jest ogromny, coraz więcej firm się tym zajmuje no ale kwestia też taka jakie fundusze chce się na to przeznaczyć?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Przydomowa oczyszczalnia Liczba postów: 50 Grupa: Inteligentn... my oferujemy przebudowę szamba na oczyszczalnie ścieków. Zapraszamy po więcej informacji na stronie: [url]https://www.oczyszczalnieprzydomowe -szamba.pl/przebudo...
  • Projekt domu Liczba postów: 68 Grupa: Inteligentn... Myślę, że jednym z fajniejszych elementów inteligentnego domu jest oświetlenie.
  • uchwyty meblowe wpuszczane Liczba postów: 14 Grupa: Inteligentn... Użytkownik Isiek napisał: Ile osób tyle opinii. W poprzednich kuchniach miałam uchwyty i marzyłam o frezach. W tym mieszkaniu spełniłam marzenie. Jestem bardzo....
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >