Baterie do łazienki

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

27 grudnia 2012, 22:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań do łazienki. Oświetlenie ledowe to wiadomo a jak można oszczędzić na wodzie? Czy są jakieś oszczędne baterie, ile można na tym zyskać, na co zwracać uwagę przy wyborze. Czy warto montować baterie elektroniczne?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2012, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Można zaoszczędzić to zależy od końcówki jaka jest na końcu kranu, od tego jak jest sterowana czy jednym czy dwoma uchwytami. Większość baterii ma w opisie technicznym podane ilość przepływającej wody na minutę. A jeżeli chodzi o elektroniczne to stosuje je się głównie w toaletach publicznych. Ja mam tylko w WC dla gości a tak to raczej nie ma sensu. Na wodzie możesz zaoszczędzić montując pisuar jak jest dwóch lub trzech facetów w rodzinie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2012, 22:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Elektroniczne zbyt drogie a oszczędności na wodzie nie zwrócą się chyba nigdy :) Polecam pod prysznicem i w wannie baterie termostatyczne a w umywalkach z mieszaczem z funkcją eco - zwykle sprowadza się to do perlatora mieszającego powietrze z wodą. Producenci zachwalają że można ograniczyć zużycie wody aż do 40%, ja bym powiedział że ok 20% :). Fajny patent to też baterie z podnoszeniem mieszacza na dwa razy. Podnosisz uchwyt i na 40% przepływu wody czujesz opór - zwykle tyle wody całkowicie wystarczy. Jeśli potrzebujesz więcej musisz podnieść mocniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2013, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

@miki818 podoba mi się pomysł z funkcją eco. Muszę poczytać o tym więcej.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2013, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Bezdotykowe baterie łazienkowe to dobre rozwiązanie i faktycznie pozwalają nieco zaoszczędzić w skali roku. Podobnie w kwestii oświetlenia Ledowego,napisz o nim coś więcej,w jaki sposób planujecie je rozmieścić. Czy będzie to punktowo?


www.Mezoko.com

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2013, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam bezdotykowe baterie, firmy Delfin. w porównaniu do innych marek to cenowo wyszły dość spoko, są naprawdę nowoczesne i świetnie się użytkuje. a co do oszczędności - na pewno mam mniejsze rachunki za wodę.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2013, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

oglądałam max-flizie te termostatowe niezłe, szczególnie ta blokada. Moim zdaniem świetne rozwiązanie dla młodych rodziców, którzy przygotowując kąpiel zastanawiają się czy nie poparzą dziecka.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2013, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

potwierdzam ,delfinek jest ok!

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2013, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajna jest też opcja w niektórych bateriach, że gdy odkręcamy wodę, nie ma możliwości, aby od razu leciała ciepła woda. Pozwala to zaoszczędzić trochę kasy, szczególnie jeżeli mamy wodę np. na gaz. Poza tym jest wiele innych ekologicznych rozwiązań, w których możemy oszczędzić na wodzie. Z tego co wiem to np. Roca ma coś takiego w swojej ofercie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2013, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Masz rację, nie zawsze trzeba dużo wydawać, czasem trafi się tańszy zestaw, a naprawdę fajny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 363

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >