Budowa domu

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

27 stycznia 2020, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem dużo lepszym rozwiązaniem jest dom wolnostojący. Ja taki zamierzam postawić na miejscu domu, w którym kiedyś mieszkała moja babcia. Niestety ten dom jest w takim stanie, że nie ma sensu jego remontowanie. Szukając odpowiedniej firmy do takich prac natknęłam się na artykuł ze strony https://koparkaslask.pl/porady/koparka-z-mlot em-wyburzeniowym/ .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2020, 18:00

Zgadzam sie: good 0 bad

My też będziemy budować dom jednorodzinny, ale dopiero w II połowie roku. U nas budować będzie firma http://espiroproperty.pl/. Znaleźliśmy namiar na nich w internecie, ale potem okazało się, że znajomym budowali dom. My zdecydowaliśmy się na dom energooszczędny i dlatego wybraliśmy tę firmę, mają w tym duże doświadczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2020, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej jest ocieplać po prostu jednym kompleksowym systemem, np. Foveo Tech z tynkiem TN30. To optymalne rozwiązanie, bo mamy dopasowane do siebie wszystkie materiały, więc tu mamy po prostu pewność, że podczas aplikacji na ścianę nie będzie żadnych negatywnych niespodzianek

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2020, 22:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Budowa domu to spore wyzwanie dla każdego, także dla wykonawcy. Musi on sprostać wymaganiom klienta, co też bardzo często jest trudne - w końcu każdy ma inny gust. Bardzo trudnym zadaniem jest posprzątanie domu po budowie, a jest to ważne, aby ten prezentował się nienagannie. Do tego zazwyczaj firmy też mają specjalny sprzęt. Na stronie: https://www.husqvarnacp.com/pl/wsparcie/infor macje-dla-prasy/jak-i-czym-sprzatac-na-budowie/ jest przydatny artykuł na ten temat. Są też tutaj produkty nadające się do tego firmy husqvarna. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2020, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Grunt to współpraca z dobrymi firmami, które będą robić dla nas dobrą robotę a nie fuszerkę. Ja korzystałem kilka razy z pomocy firmy dgp-instalacje.pl, która oferuję takie usługi jak zakładanie instalacji kablowych do domów czy hoteli. Ja osobiście korzystałem z podłączenia instalacji satelitarnej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2020, 21:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Przydatny też będzie namiar do dobrej hurtowni metali kolorowych, która oferuje w tym zakresie różnorodne produkty. Kontakt zostawiam tu https://www.hurtowniaelka.pl/. Firma z dobrym asortymentem, mają ciekawą ofertę, dobrą dostępność towaru, szybko dostarczają na budowę

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2020, 23:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się w 100% z osobami, które właśnie przy wykonywaniu elewacji domu stosują rozwiązania systemowe. To lepsze rozwiązanie, bezpieczniejsze, mamy dopasowane do siebie materiały, które prościej się układa. I zdecydowanie jest fajniejszy efekt niż w przypadku oddzielnego kupowania materiałów np. w markecie

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2020, 18:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: MatWix napisał: Zgadzam się w 100% z osobami, które właśnie przy
wykonywaniu elewacji domu stosują rozwiązania systemowe.
To lepsze rozwiązanie, bezpieczniejsze, mamy dopasowane do
siebie materiały, które prościej się układa. I
zdecydowanie jest fajniejszy efekt niż w przypadku
oddzielnego kupowania materiałów np. w markecie


Foveo Tech ma teraz bardzo dobry tynk modelowany TSS 05. Bardzo dobra jakość, wydajność, duży komfort pracy. Główna zaleta jest taka, że na powierzchni można robić efekty dekoracyjne np. kamienia albo drewna. I wychodzi to naprawdę bardzo fajnie

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2020, 19:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Lessiekbud napisał: Użytkownik Gość: MatWix napisał:
Zgadzam się w 100% z
osobami, które właśnie przy

wykonywaniu elewacji domu stosują rozwiązania
systemowe.

To lepsze rozwiązanie, bezpieczniejsze, mamy dopasowane
do

siebie materiały, które prościej się układa. I

zdecydowanie jest fajniejszy efekt niż w przypadku

oddzielnego kupowania materiałów np. w
markecie




Foveo Tech ma teraz bardzo dobry tynk modelowany TSS 05.
Bardzo dobra jakość, wydajność, duży komfort pracy.
Główna zaleta jest taka, że na powierzchni można robić
efekty dekoracyjne np. kamienia albo drewna. I wychodzi to
naprawdę bardzo fajnie


Właśnie warto działać systemowo. Ja akurat tego tynku modelowanego jeszczenie nie testowałem, ale z TN30 miałem bardzo dużo do czynienia na domach i blokach i wypadał naprawdę b dobrze na tle np. kosbudu czy bolixa

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2020, 23:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Muszę przyznać, iż sporym wyzwaniem było dla mnie dorwanie bramy garażowej. Ale po dłuższych poszukiwaniach się udało! Wybór padł na te z oferty https://www.rapi.com.pl/ , po świetnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 64 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online
  • Nowa kuchnia Liczba postów: 102 Grupa: Domy szereg... Cześć! Planuję zakup zamrażarki do mojego domu, ale jestem nieco zagubiona wśród dostępnych opcji. Czy możecie polecić mi konkretny model zamrażarki, który spra...
  • inteligentny dom Liczba postów: 22 Grupa: Domy szereg... Widziałem gdzieś na internecie takie rozwiązania z inteligentnym systemem sterującym wiatą garażową. Bardzo fajne rozwiązanie, ale cena też jest bardzo fajna. A...
  • Pompa głębinowa Liczba postów: 38 Grupa: Domy szereg... Użytkownik morella1 napisał: Witam. jaką według was najlepiej zakupić pompę głębinową do studni kopanej o głębokości 15m, żeby podać nią wodę do hydroforu w....
  • Rolety okienne, czy żaluzje? Liczba postów: 67 Grupa: Domy szereg... Czy takie rolety stosuje się również w wiacie garażowej? Tak one są trwalsze bo ze stali ale spełniają podobną funkcję, wiata garażowa często wyposażona jest w....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 262

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >