Budowa altany na wlasnej posesji

« Powrót do grupy: Meble i dodatki w ogrodzie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

16 kwietnia 2007, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Pytanie mam nastepujace: Czy potrzebuje jakies specjalne zezwolenia jesli chce wybudowac golebnik na wlasnej posesji. I jaka powinna byc odleglosc od plotu sasiada. Mam domek i chce postawic betonowy golebnik bo mam drewniany. Golebnik mialby wymiary 3 na 3 m i ze 3 do 4 metrow wysokosci. Czy potrzebuje specjalne zezwolenia i w jakiej odleglosci musze go wybudowac od sasiada. Z gory dziekuje za odpowiedz POZDRAWIAM

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2012, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety, ale wszystko co posiada fundament jakiś tam to wymagane jest by było pozwolenie, chyba że coś się zmieniło to proszę niech mnie ktoś poprawi :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2012, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jestem pewien,ale w grę wchodzi też rozmiar tej budowli. Na samą altankę nie trzeba raczej specjalnego pozwolenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2017, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

z tego co wiem to do 30m2 nie trzeba zezwolenia, tylko zgłoszenie



ich wyjaśnienie

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2018, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak mowa powyżej, do określonych wymiarów nie musisz mieć specjalnego pozwolenia, a jedynie zgłoszenie o planowej budowie, dowiedz się zresztą jak to wygląda w odpowiednim wydziale w starostwie lub urzędzie gminy.

www.TomStone.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lutego 2023, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem altana to świetne rozwiązanie, dzięki któremu możemy zwiększyć atrakcyjność ogrodu. Polecam jednak dobrze zaimpregnować drewno. Do tego stosuje się między innymi Impregnat Ochronno-Dekoracyjny Powłokotwórczy Vidaron. Jest skuteczny, wydajny, wnika głęboko w drewno, do tego tworzy estetyczną powłokę. Duży plus, że jest dostępny w wielu kolorach

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2023, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

dzięki za opinie. właśnie przymierzam się niedługo do planowania ogrodu, w tym mebli ogrodowych i altany. Czytałem, że bez impregnatu meble bardzo szybko się zniszczą

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2023, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
Aby altana przez długi czas zachowała swój estetyczny wygląd, warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie drewna przed warunkami atmosferycznymi, wilgocią oraz szkodnikami. Do impregnacji rekomenduję wybór Impregnatu Ochronno-Dekoracyjnego Powłokotwórczego Vidaron. Impregnat jest wydajny (do 11 m²/l przy jednokrotnym malowaniu), skutecznie impregnuje, wzmacnia, chroni i dekoruje drewno, podkreślając jego naturalny charakter. Jest dostępny w 14 gotowych kolorach.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2023, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli ktoś poszukuje mebli albo dodatków czy oświetlenia do dekoracji altany, polecam sklep zolta! Tam jest wszystko. Właśnie zamowiłem też moskitiery. Bardzo polecam ten sklep

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2023, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

robiłem altankę w takim roku, wyszło super, impregnowałem vidaronem i jestem bardzo zadowolony z efektu, bo bardzo dobrze chroni przed deszczem i słońcem. W tym roku mam zamiar zrobić też duży stół i dodatkoo postawić taki kamienny grill

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki regał do garażu? Liczba postów: 312 Grupa: Meble i dod... Jak już jesteśmy w temacie garażu to może ktoś z Was szuka sprawdzonej firmy oferującej bramy garażowe najwyższej jakości? My odpowiednią bramę garażową znaleźl...
  • Produkty do ogrodu - gdzie? Liczba postów: 78 Grupa: Meble i dod... Zamiast co roku stosować impregnację i zabezpieczać drewniane elementy w ogrodzie warto poszukać trwałego rozwiązania. U mnie super sprawdza się wymiana drewnia...
  • jaką firmę warto wybrać pod kątem budowy domu z dr... Liczba postów: 7 Grupa: Meble i dod... Marzę o urządzeniu swojego ogrodu tak, aby był idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zastanawiam się, czy ławki parkowe z firmy P...
  • Altanka czy ogrodowy domek? Liczba postów: 63 Grupa: Meble i dod... Jak ktoś chce wiatę garażową stalową to szczególnie polecam Viaty. Są doskonali i ich produkcja jest na najwyższym poziomie.
  • jakie meble Liczba postów: 173 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem, każda miłośniczka manicure powinna znaleźć coś dla siebie na https://lakieryhybrydowe.pl/ Ich szeroka paleta kolorów i produkty do pielęgnacji paz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 196

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >