Budowa domu - w tym roku drożej

« Powrót do artykułu: Budowa domu - w tym... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

10 lutego 2015, 01:51

Zgadzam sie: good 0 bad

te prognozy mnie nie cieszą, bo wlasnie zaczynamy generalny remont domu. I jak wszystko bedzie drozsze to bedzie trzeba wiekszy kredyt wziac.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2015, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

zawsze można zdecydować się na drewniany dom szkieletowy, mnie taki dom wybudowała firma ligar.pl/ceny mieli bardzo przystępne

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 5 marca 2016, 13:53
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 listopada 2015, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Budowa domu, wcale nie musi być aż tak kosztowna pod warunkiem, że wybierzesz dobre rozwiązania. My pewnie będziemy chcieli skorzystać z pomocy tej firmy www.ekointegrator.pl/ , by dobrała dla nas odpowiednią izolacje i ocieplenie. Nie chce później wydawać zbyt dużo na ogrzewanie domu.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 5 marca 2016, 13:53
Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2016, 01:13

Zgadzam sie: good 0 bad

a możecie polecić solidną firmę produkującą kruszywa?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2016, 01:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, jeśli chcesz mogę polecić fajną firmę. Produkują kruszywa naturalne i sztuczne a poza tym masz dowóz do klienta. To mnie przekonało żeby im zaufać i jakoś nie zawiodłem się. Mogę śmiało powiedzieć ze jedna z lepszych na śląsku www.ekoprod.pl/

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 5 marca 2016, 13:53
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2016, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

I jeszcze trzeba mieć [nadzór budowlany Jest trochę zachodu z tym budowaniem domu. Czasami myślę, że lepiej kupić taki gotowy. No ale wiadomo, że jak się samemu robi, to to zawsze taniej wychodzi. Ale załatwiania i papierologii z tym jest mnóstwo.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 5 marca 2016, 13:54
Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2016, 03:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba też pamiętać o nawiezieniu piasku, żwiru itd. Warto poszukać dobrej hurtowni, która sie tym zajmuje. Powiem szczerze, ze budowa swojego domu to duże przedsięwzięcie, ale naprawdę warto.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 5 marca 2016, 13:54
Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2016, 22:48

Zgadzam sie: good 0 bad

i jakoś się nie sprawdziło :) sam budowałem dom i zmieściłem się w kosztorysie. Poza tym nawiązałem współpracę z dobrą firmą Asik www.asik.pl/klienci-indywidualni-asik która zajmuje się wywozem śmieci i odpadów i z budowy zabrali mi odpady budowlane a teraz moja firma z nimi współpracuje

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 5 marca 2016, 13:55
Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2016, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie dobre rozwiązania to podstawa. najważniejsze zeby trafić na dobrą ekipe. ja na szczęście taką miałem i panowie uwinęli sie z wszystkim raz dwa :) solidnie, rzetelnie ifachowo. mieszkam w krakowie i zarówno ja jak i mój brat korzystaliśmy z dd projekt :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2022, 09:50

Zgadzam sie: good 0 bad

wiadomo że teraz przy dzisiejszej inflancji będzie drożej i z budowami domu również ale trzeba się pogodzić i znaleźć tańszą ofertę mieszkania polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej lakierobejcy klei farb pap pianek gipsów betonów silikonow lakierów zraszaczy węży dzbanków czajników koszy mioteł dodatków do aranżacji wnętrz i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kolana i trójniki z otuliny do izolacji trudno dos... Liczba postów: 5 Grupa: Budowa i re... Kolana i trójniki to niezbędny element każdej budowy. Warto jednak dokładnie znać różne rodzaje i zastosowania takich elementów. Z taką wiedzą będziecie mieć pe...
  • Elewacja domu Liczba postów: 135 Grupa: Budowa i re... Oferta elewacji na https://joniec.pl/produkty/elewacje zdaje się być szeroka i może oferować rozwiązania odpowiadające różnym gustom i potrzebom. Zastanawiając...
  • Co to jest rekuperacja? Liczba postów: 45 Grupa: Budowa i re... Rekuperacja to świetne rozwiązanie. A mimo to wciąż widzę, że ludzie często nawet nie zastanawiając się za bardzo - wybierają, że wolą system grawitacyjny. Szko...
  • Moskitiery chroniące dom przed owadami Liczba postów: 17 Grupa: Budowa i re... Jak myślicie, czy moskitiery mają wpływ na przepływ powietrza w pomieszczeniach?
  • Konstrukcje stalowe w Polsce Liczba postów: 361 Grupa: Budowa i re... Lakiernia proszkowa Warszawa. Szukam firmy z wieloletnim doświadczeniem, która potrafi dobrze doradzić. Jakiś czas temu znalazłam w Internecie firmę Mera Metal....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >