Cegła czy tapeta do salonu

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

18 sierpnia 2016, 22:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik waku napisał: Można na przykład położyć starą cegłę bruk betu.
Plusem jest to, że nie wymaga zbytnich umiejętności więc
można to zrobić samemu. Efekt właśnie jest fajny, bo to
jest zupełnie co innego niż goła ściana pomalowana
farbą. Dodasz boczne światło i zupełnie inny salon jest.


Świetny materiał na dekorację ścian. Pasuje i do klasycznych i do nowoczesnych wnętrz, to jego zaleta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2016, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu tylko trzeba uważać z wielkością i ilością, żeby nie przytłoczyć danego pomieszczenia.

http://www.blog.decoroom.eu/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 września 2016, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Cegła, zdecydowanie. Klimatyczna i wygląda ekstra.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2016, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem cegła jest na pewno dużo ciekawszym rozwiązaniem niż tapeta w salonie, zwłaszcza jeżeli wybierzemy takie produkty jak https://wgipsie.com/czerwone-plytki-scienne-c iete-ze-starej-cegly-rozbiorkowej/ z oferty AP Production. Takie płytki ze starej cegły nie tylko pięknie się prezentują, ale także dodatkowo docieplają pomieszczenie, a nawet w pewnym stopniu niwelują hałasy.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2016, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Obydwa rozwiązania są moim zdaniem w porządku, to tylko kwestia gustu. Cegła lub kamień ozdobny na ścianę zapewni naw praktyce bardziej eleganckie i stylowe wnętrze, da poczucie luksusu niż sama tapeta.

Dekoracjewnetrz.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2016, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, też wolę cegłę niż tapetę. Choć i wśród tapet znajdują się perełki. Ale osobiście wolałabym cegłę w salonie niż tapetę.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2016, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi mimo wszystko tapety się nie podobają. Cegla jest o wiele lepszym rozwiązaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2016, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi osobiście zdecydowanie bardziej podoba się cegła do salonu jako aranżacja ścian zamiast tapety, która wygląda czasem dosyć kiczowata w porównaniu do cegły lub kamienia. Ostatnio ciekawą alternatywą jako aranżacja ścian jest beton architektoniczny.

www.Chene.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2016, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik patiko napisał: Mi mimo wszystko tapety się nie podobają. Cegla jest o
wiele lepszym rozwiązaniem.


Tż jestem zdania, że cegła jest okej. Wiecie co, nie wiem jak wam, ale mi się najbardziej podoba połączenie fajnej cegły w kolorze naturalnym i do tego białej ściany. Moja siostra teraz tak zrobiła, dała cegłę + malowanie białą śnieżką eko. Super wyszło.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2016, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ktoś powyżej wspomniał o betonie architektonicznym, co również można śmiało brać pod uwagę jako alternatywę dla cegły i ozdoby ścian, efekt jest niesamowity. Ciekawe wzory i motywy znajdziecie na
www.DekoracjeWnetrz.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 472 Grupa: Najnowsze t... Rzeczywiście ten sklep ma bardzo szeroką ofertę. Myślę, że warto sprawdzić, jeśli ktoś szuka firan.
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 175 Grupa: Najnowsze t... Jeżeli poszukujecie łóżka to ja mogę śmiało polecić Wam ten sklep [url]https://lozka.net.pl/firm-pol-11423 47122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.htm l[url] Szeroka...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 277 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Cegły w łazience? Co sądzicie Liczba postów: 107 Grupa: Najnowsze t... fajnie to wygląda :) a może pójść w czerwień? tak jak tu proponują: https://www.mtc.org.pl/czerwona-tapeta/
  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 284

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >