Cegła czy tapeta do salonu

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

26 lipca 2016, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie o wiele lepszym rozwiązaniem jest cegła. Nadaje pomieszczeniu charakteru.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2016, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Można na przykład położyć starą cegłę bruk betu. Plusem jest to, że nie wymaga zbytnich umiejętności więc można to zrobić samemu. Efekt właśnie jest fajny, bo to jest zupełnie co innego niż goła ściana pomalowana farbą. Dodasz boczne światło i zupełnie inny salon jest.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2016, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno nie tapeta więc wolałabym cegłę do salonu.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2016, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

a moim zdaniem tapeta w salonie, to ciekawe rozwiązanie. Teraz jest dostępnych sporo wzorów. ja np. kupiłem tapetę do salonu w stylu glamour i efekt jest naprawdę ciekawy. Sprawdźcie sobie ofertę tego sklepu internetowego http://www.krainabarw.pl. mają naprawdę świetne wzory fototapet do całego domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2016, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od samego motywu tapety bo jej koncepcja jako dekoracja ścian w salonie nie jest czymś złym,wrę cz przeciwnie. Z innych ciekawych opcji może modny beton architektoniczny lub cegła dekoracyjna?

www.Belle-Amelie.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2016, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

jak dla mnie zdecydowanie cegła, wygląda świetnie i bardzo oryginalnie

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2016, 09:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli lubicie tego typu wnętrza i surową cegłę w mieszkaniu , to uważam, że powinniście sobie zobaczyć te apartamenty na wynajem lublin. Ja bym nawet o weekend w takim się pokusiła :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 sierpnia 2016, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Cegła czy tapeta? Kawa z mlekiem czy bez mleka? Rock czy Jazz? ;)

To zależy od gustu - ja stawiam na naturalizm czyli cegła, najmniej kłopotów.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 sierpnia 2016, 20:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Cegła fajniejsza, ale tapeta bardziej przytulna. Co kto lubi :) Zalezy od ogólnego wystroju tez...

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2016, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

cegła :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 116

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >