Chce zrobić sobie kuchnię pod wymiar

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

1 czerwca 2021, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Chce zrobić sobie kuchnię pod wymiar i do tego jakieś zabudowane systemy mebli do mieszkania i tak się zastanawiam kogo tutaj ewentualnie warto wybrać, ktoś zajmuje się robieniem takich mebli i będzie w stanie dobre propozycje mi zaoferować. Jak macie kogoś sprawdzonego, po kogo będzie warto sięgnąć to dajcie namiar.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2021, 19:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Decoroom, Warszawa, ul Nowogrodzka 62B.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 czerwca 2021, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Spokojnie zamawiaj meble od Luvio, nie zawiedziesz się. Dobrze, terminowo robią i nie widziałem, żeby mieli jakiekolwiek negatywne opinie o działalności. Aktualnie przyjmują zamówienia, bez problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2021, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble na wymiar to najlepsze, na co można się zdecydować. Wszystko jest idealnie wyliczone, a szafki możemy sobie zaplanować, jak chcemy. Osobiście polecam, ale trzeba wybrać dobrego stolarza. asdeperu.org/kuchnie-poznan

Ten post był edytowany przez nataliaszyszka1 dnia: 28 czerwca 2021, 10:09
Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2021, 08:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również myślałam o kuchni pod wymiar. Jednak jej cena zwaliła mnie z nóg... zdecydowałam się na meble kuchenne modułowe - to znacznie tańsze rozwiązanie a jakość identyczna :)
Dopasowałam wszystko w najmniejszym calu i powiem szczerze, że efekt jest zdumiewający!
Dodatkowo kupując przez Internet miałam zagwarantowaną darmową dostawę więc to dodatkowy plus :) Osobiście jestem baaardzo zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 października 2021, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Można samemu. Ja sobie zrobiłem samemu meble do kuchni. Systemy szufladowe Bluma, płyty docięte na wymiar z marketu. Koszt na tamte czasy w firmie och-ach jaki mi rzucili to 15tyś na blacie z paździerza. Ja za 7-8tyś zrobiłem na tych samych Blum-owskich systemach z dębowym blatem. Przebitka jest :).
Nie mówię o dziadowaniu. Blat 4cm dąb klejony, fronty biały połysk w lakierze. Stalowe uchwyty. Systemy najdroższe na rynku. Liczę bez AGD, bo można kupić lodówkę za 500zł i za 5000zł.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2021, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

To zdecydowanie dobry pomysł. Kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalna.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 151

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >