Choinka żywa czy sztuczna?

« Powrót do artykułu: Choinka żywa czy sztuczna? | « Powrót do grupy: Wnętrza

7 grudnia 2018, 08:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie lepszym rozwiązaniem jest choinka sztuczna, która może nam służyć przez lata. W dodatku nie ma problemów z sypiącymi się igłami. Ja swoją choinkę zakupiłem w www.ogrodslaski.pl Mają tam szeroki wybór choinek, które bardzo dobrze się prezentują.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2020, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Większość osób woli żywe choinki. Jest kilka rodzajów drzewek świątecznych, którymi warto się zainteresować. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa zachodniopomorskiego to polecam wam zajrzeć na stronę http://choinki.in/ Tam znajdziecie porządne choinki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2020, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie lepszym wyborem są choinki żywe - prezentują się rewelacyjnie, a na dodatek wypełniają przestrzeń charakterystycznym, świątecznym zapachem.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2022, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Można i postawić na coś zupełnie innego, oryginalnego jak np. choinka różowa, widziałam takie online i nie powiem, mega mnie zaciekawiła. Myślę, że w moim salonie bardzo dobrze by wyglądała, więc może za rok na taką postawię, kto wie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2022, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Żywa choinka na pniu lub w donicy to najważniejsza ozdoba domu, mieszkania, biura czy instytucji publicznych w okresie Bożego Narodzenia. Wiele osób poszukuje sztucznych choinek, które wyglądają jak żywe, ale niestety ich ceny skutecznie studzą zapał przed planowanym zakupem.



____________________________
frezarka do korzeni

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >