Ciągle opłaca się inwestować w ziemię.

« Powrót do artykułu: Ciągle opłaca się inwestować w... | « Powrót do grupy: Inwestycje

2 marca 2018, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak się właśnie kupuje działkę to jak najbardziej na początku warto podjąć współpracę z doświadczonym geologie, który sprawdzi czy z działką jest wszystko okej i czy można na niej w ogóle coś budować. Tu polecam współpracę z http://geoxx.pl/ oni się kompleksowo tym zajmują.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2018, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Inwestowanie w ziemie jest zawsze dobrym posunięciem. Sam niedawno zakupiłem działkę nad morzem. Zakupiłem ją dzięki firmie www.domi.slupsk.pl Jeżeli poszukujecie atrakcyjnych działek lub domów to polecam wam nawiązać z nimi współpracę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2018, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku inwestycji w ziemie, to moim zdaniem jest to jeded z najbardziej bezpiecznych sposobów na lokowanie własnego kapitału, gdyż inwestycja taka niesie za sobą stosunkowe niskie ryzyko. W celu znalezienie wartościowego gruntu należy wziąć pod uwagę atrakcyjność oraz dostępność miejsca, w którym planujemy zakupić działkę. Ponadto w przypadku inwestorów działających na dużą skalę warto zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt, dzięki któremu możemy stwierdzić, czy jakość określonego gruntu nadaje się na przykład pod budowę domu lub osiedla. Sam posiadam tego typu urządzenie, które można znaleźć na stronie https://www.plyta-dynamiczna.pl/plyta-dynamic zna/

Ten post był edytowany przez Erkan dnia: 5 czerwca 2018, 10:30
Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2019, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie już nie ma takiego tematu - rynek jest zjedzony. U mnie 80 proc. w lokatach, a reszta na XTB - w surowcach i forexie. To jest jeden z takich tematów, na których można nieźle zarobić. Trzeba jednak poświęcać czas analityce, analizować rynek, znać go i się do tego po prostu nadawać. A zyski można z tego wyciągnąć nieporównywalne.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2022, 08:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno opłaca się inwestować w ziemię, i jeszcze długo tak będzie, warto jednak wiedzieć co nieco przed zakupem działki lub gruntu, tutaj można przeczytać trochę ciekawych porad na ten temat https://www.awbud.pl/co-musisz-wiedziec-przed -inwestycja-w-grunty-dzialki. Na pewno warto sprawdzić stan prawny takiej działki i kilka innych rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17912 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 85

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >