Ciążowe pogotowie

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

2 września 2015, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Od pewnego czasu staramy się z żoną o dziecko, od niedawna ona czuje się naprawdę słabo, mdleje, ma mdłości, ciągle śpi. Czekamy na wizytę u lekarza ale powiedzcie czy to mogą być wczesne objawy ciąży czy raczej coś innego?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2015, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Może to być wiele przypadłości, ciąża też już teraz powinniście zastanowić się nad przyszłością we własnym domu i dowiedzieć się co to jest użytkowanie wieczyste Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 grudnia 2015, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Zamiast szukać rozwiązań polecam szybko udać się do lekarza. Z takimi sprawami nie ma żartów. Dla motywacji wrzucę Ci pewien artykuł do przeczytania http://www.forumginekologiczne.pl/artykul/por onienie-samoistne-informacje-dla-pacjentek-czesc-1-przyczyny /254.html. Mam nadzieję, że dobitnie wyjaśniłam, dlaczego w takich kwestiach nie ma co zwlekać.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2017, 06:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Generico equivalente, miglior sito per acquistare online e equivalente prezzo, prezzo del tranne come acquistare on line. Comprar generico online anche online consegna rapida, miglior naturale e generico italia in farmacia nonostante posso comprare in farmacia

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2017, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

pogotowie ciążowe? Nigdy o czymś takim nie słyszałam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 sierpnia 2017, 07:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Prices in mexico, cost per pill and generic for sale in australia, can you buy over the counter in usa except average cost per pill. Compare prices also generic price, where to buy in singapore and where to get in uk despite where can i get generic.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2020, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tym pogotowiem ciążowym to chyba chodziło po prostu o nazwę tematu. ale jeśli twoja żona czuję się źle to po prostu trzeba by było pójść do ginekologa żeby sprawdził czy wszystko jest w porządku, a przy okazji zrobić też test ciążowy. Gdybyście szukali dobrego lekarza ginekologa to ciążę mojej żony prowadziła pani doktor Barbara Blicharczyk w Kołobrzegu. Bardzo dobrze wspominamy panią doktor.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2021, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie to może być ciąża. Sama mdłości miałam od początku tak naprawdę. Nie musiałam nawet robić testu bo już wiedziałam, że to ciąża. A że najmłodsza nie byłam to wiedziałam, że czekają mnie badania prenatalne. Najpierw test Pappa - nieinwazyjne badanie które można wykonać w 1 trymetrze https://badaniaprenatalne.pl/przesiewowe/test -pappa-wynik-wskazania/ . Jeśli jest się w grupie ryzyka to to badanie jest refundowane przez NFZ.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2021, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie słyszałem o czymś taki jak pogotowie ciążowe, najlepiej skontaktujcie się z ginekologiem, a jeśli ciąża była nieplanowana i zastanawiacie się nad jej przerwaniem to na blogu Klinika Stonava masz opisane najbezpieczniejsze metody takiego zabiegu

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2021, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy słyszeliście, ale jest możliwość przeprowadzenia redukcji ciąży mnogiej w Czechach

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1697 Grupa: Trudne tema... Odpowiednie dbanie o siebie to ważny element zdrowego życia, ale czasami możemy mieć trudności w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami. W takich sytuacjach wa...
  • Nowoczesna edukacja Liczba postów: 38 Grupa: Trudne tema... Koniecznie zajrzyjcie do rewelacyjnej oferty przedszkola https://www.przedszkolebielsko.pl/ Wyróżniają się innowacyjnym podejście do nauczania, atrakcyjnymi zaj...
  • Jak mieć lśniące włosy ? Liczba postów: 102 Grupa: Trudne tema... Wybierając perukę, ważne jest, aby czuć się z nią swobodnie. Dzięki https://perukisklep.pl/peruki-radom/ można znaleźć modele, które są nie tylko estetycznie do...
  • Rzetelna firma budowlana Liczba postów: 16 Grupa: Trudne tema... Jaką firmę budowlaną z Krakowa możecie mi polecić? https://enedu.pl/kursy-stacjo narne/kompleksowa-terapia-wisceralna/
  • Materac do sypialni - nowe łóżko Liczba postów: 5 Grupa: Trudne tema... Unikalne właściwości pianek powodują, że podłoże bardzo dobrze dopasowuje się do każdej części ciała. Na takim materacu Twoje ciało nie będzie się zapadać, a Ty...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 281

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >