Co na podjazd?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

22 listopada 2010, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli wadą kostki jest to, że zostają plamy po oleju to zdecydowanie polecam naprawę samochodu, lub przykrywanie podjazdu folią.
A tak całkiem poważnie, to unikniesz plam z oleju jak zostawisz piasek na podjeździe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lutego 2011, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli wybierzesz kostkę brukową to nie zapomnij o oświetleniu.Bardzo fajnie wygląda świecąca kostka brukowa.Pobiera niewiele prądu,bo są to diody LED a efekt murowany.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2011, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

myślę, że dobrym rozwiązanie dla kostki na podjazd to wybrać po prostu kostkę w ciemnych tonacjach i gładkiej powierzchni, żeby jak najmniej były widoczne ślady opon czy plam po oleju itp. Wszystkie naprawy warto tez robić wewnątrz garażu, nie zaś na podjeździe, i powinno być dobrze. Podjazd ma być przede wszystkim funkcjonalny, ale warto pomyśleć, że jest on na widoku

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2013, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Na podjazd nie ma to jak kostka brukowa lub granitowa. Z resztą często jest wykorzystywana.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2014, 20:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Są teraz takie kostki i nawierzchnie które nie przepuszczają płynów, płyny na kostce wyglądają wtedy jak rosa i łatwo taki rozlany olej spłukać wodą ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2014, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

może to też być ażurowa płyta która przepuści cała wode i wszystko do ziemi, mniejsze proawdopodobieństwo że plama pozostanie na kostce :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2014, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Z płytami ażurowymi trzeba uważać, żeby dobrze wkomponować w otoczenie, bo nie zawsze pasuje :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2014, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja u siebie zdecydowałem się na elegancki tłuczeń na podjazd. Do okoła mam sporo zieleni, a jakoś kostka brukowa do mnie nie przemawia. Zamówiłem w [url]http://landpolkruszywa.pl/kruszywa tłuczeń i jestem z niego zadowolony. Podjazd 3 rok, nic się nie dzieje.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2014, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja u siebie zdecydowałem się na elegancki tłuczeń na podjazd. Do okoła mam sporo zieleni, a jakoś kostka brukowa do mnie nie przemawia. Zamówiłem w http://landpolkruszywa.pl/kruszywa tłuczeń i jestem z niego zadowolony. Podjazd 3 rok, nic się nie dzieje.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2014, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

jak dal mnie to tłuczeń to moze byc rozwiązanie tymczasowe, cięzko po tym sie poruszac np rowerem albo zabawkami dziecięcymi, wole kostke :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 315

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >