Co na podjazd?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  18 19 20 21 22  ▸

13 września 2016, 23:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio byłem u znajomego to miał położoną kostkę Tabero. Jest lekko falowana i do tego wygląda, jak by byłą ręcznie rzeźbiona. Mało jest takich kostek moim zdaniem, a szkoda, bo wzór jest naprawdę wyjątkowy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2016, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak samo jak spojrzysz na Bruk Epoka Rustica ten styl robi ogromne wrażenie. Rustykalne połączenie z odpowiednimi melanżem na prawdę cudo. Mocno od biega style od klasycznych kostek uniwersalnych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2016, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie na podjeździe najlepiej sprawdza się kostka brukowa. Grunt żeby była porządnie położona bo inaczej może się szybko uszkodzić. Nie ma co rzucać się na to samemu bo to wcale nie takie proste jak się wydaje tylko wynająć fachowców. Jak ktoś jest z Warszawy to od siebie polecam Mabud. U mnie położyli kostkę bardzo dobrej jakości która jest wytrzymała na spore obciążenia i długi czas trzyma bez żadnych problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2016, 19:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Wedlug mnie wybór jest pomiędzy płytami ażurowymi, a Brukiem. Zarówno 2 rodzaje znajdziesz w Pozbruk i to nie tylko.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2016, 03:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli mówimy o nawierzchni to ja polecam wykorzystać kruszywo naturalne. Świetny materiał, który utwardza powierzchnie i bardzo dobrze sprawdza się na podjazdach. Kupiłem niedawno kruszywo naturalne prosto od producenta - http://www.ekoprod.pl/ właśnie w tym celu, żeby w końcu zadbać o porządny podjazd pod dom i działa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2016, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Zalezy oczywiście od powierzchni jaką chcemy zafugować, bo przy większych jednak się to rzadko robi, a można zawalczyć z chwastami środkiem odpowiednim jak Chwastout, a w Pozbruk kostki są zabezpieczone powłoka hydrofobową, więc woda im nie zagrozi.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2021, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Kostka brukowa. Jest tyle ładnych kostek, że można wybierać do woli. Tylko weźcie solidną ekipę brukarzy, bo nawet najładniejsza kostkę, jej ułożenie, można zepsuć delikatnie mówiąc. Skierniewice i okolice tylko firma Ped-Bruk https://www.pedbruk.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2022, 16:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Amazon Relational Database Service (RDS)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2022, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsza kostka brukowa jaką można położyć przed domem to ta od pozbruk.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2022, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Też nad tym myślałam, bo chciałam coś co się ładnie wkomponuje w okolicę, ale płyty ażurowe jednak nie podobały mi się. Tu trafiłam na ładną kostkę od https://www.drogbruk.pl/ w tak jakby naturalnym, piaskowym odcieniu. Z daleka się rzuca się to w oczy, a mam ładny solidny podjazd.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  18 19 20 21 22  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 219

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >