Co na ściany w kuchni?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

12 maja 2016, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się,chyba że dasz na szkło nanopowłokę,wtedy możesz zapomnieć o zabrudzeniach i niczym się nie martwisz,a jeżeli już to bardzo łatwo można wszystko sprzątnąć. Ja postawiłabym na fajne płytki,które będą ponadczasowe.

KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 maja 2016, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie wolalabym płytki, jak wspomniano wyżej są ponadczasowe, a obecnie jest tyle pięknych motywów, kolorów i wzorów, że każdy znajdzie coś dla siebie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 czerwca 2016, 23:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz szkło jest mega praktyczne i eleganckie, od razu każdy zwraca uwagę jak wchodzi do kuchni. Ja mam motyw wiosenny na nadruku i kuchnia zupełnie inaczej się prezentuje. Takie panele sobie zamawiałam w firmie Faza w Warszawie. Wiele osób kojarzy szklo z szybami tylko  a to zupełenie inna technologia jest przecież :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2016, 20:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście jestem za płytkami. Dużo teraz się mówi o farbie hydrofobowej, ale ja jednak wolałabym mieć płytki. Po pierwsze - łatwiej to zmyć i jakoś tak pewniej bym się czuł po prostu. Farna, nawet jeśli zmywalna,to jednak tylko farba. Płytka kojarzy mi się z czymś solidnym. Osobiście podobają mi się takie matowe i "szorstkie" w wyglądzie płytki -> http://www.kwadroceramika.com/pl/produkty/gre sy_techniczne z tym, że pewnie te nie mają przeznaczenie, że są do kuchni, w każdym razie ja wolałbym raczej mat niż coś błyszczącego, ale oczywiście to kwestia bardzo subiektywna, każdy ma swój gust.

Ten post był edytowany przez wizjer dnia: 11 czerwca 2016, 20:53
Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2016, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

dla mnie świetnym rozwiązaniem są panele szklane duży wybór wzorów kolorów, nie ma fug przez co taka ściana jest czysta nic się tam nie zbiera. a szkło jest łatwe do utrzymania w czystości.

Ten post był edytowany przez Mateusz33 dnia: 20 czerwca 2016, 09:30
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2016, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zdecydowałabym się na malowanie kuchni. Płytki to wygoda, nie mam zamiaru przysparzać sobie dodatkowej pracy ;) Ostatnio do łask wraca mozaika inaprawde ładnie to wygląda w kuchni. Może w te strone?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2016, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się,płytki to duża wygoda i zarazem komfort bo nie wymagają one specjalnej pielęgnacji. Poza tym warto rozważyć opcję kamienia naturalnego na blaty w kuchni,co w praktyce znakomicie sie prezentuje:)

Kamieniarstwo.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2016, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Też myślę, że to dobre rozwiązanie. Szczególnie jeśli korzysta się z takich dostawców jak [url]http://www.heban.net/asortyment/plytki-ceramiczne[url] to może być to sama przyjemność. Każdy przyzna, że jednak materiały wykończeniowe zajmują dużą część budżetu, więc skoro można zaoszczędzić, to dlaczego by nie?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2016, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Na dobry efekt końcowy nie tylko składa się dobry materiał, kupiony w dobrej cenie, ale dobra aranżacja i fachowe położenie poszczególnych elementów.

http://www.decoroom.eu/aranzacja-wnetrz-reali zacje

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2016, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę zaproponować aby kuchnie jaki całe mieszkanie,wykończyć kamieniem naturalnym,co sądzicie o takim pomyśle? Szereg przykładowych zdjęć jak i cennik znajdziecie na www.Kamieniarstwo.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 288 Grupa: Porady i op... Jeżeli chodzi o mnie, to skorzystałem z oferty polecanej mi firmy Bart - odpylacze przemysłowe , która zaprojektowała oraz wykonała dla mnie instalacje wentylac...
  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3751 Grupa: Porady i op... Wyczyścić będzie trudno. Najważniejsze to po prostu na czas je zaimpregnować.
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 67 Grupa: Porady i op... Przedstawione w artykule przypadki https://pramed.pl/aktualnosci/fizjoterap euta-kiedy-zdecydowac-sie-na-wizyte-u-sp ecjalisty/ pokazują, że wizyta u fizjoterapeu...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 31 Grupa: Porady i op... Każda firma budowlana musi mieć na wyposażeniu odpowiednie maszyny i to sprawne. Jeśli pojawia się awaria to niestety trzeba szybko podjąć działania aby usterki...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 41 Grupa: Porady i op... Worki foliowe od Colormark to niezawodny sposób na pakowanie i zabezpieczanie produktów. Sprawdź ich ofertę na https://www.colormark.pl/opakowania-foli owe/worki...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >