Czerwona cegła przy zielonej kuchni...

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

17 września 2013, 20:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Żona zamarzyła sobie niegdyś zielono białą kuchnię ( z przewagą tego pierwszego koloru). Kuchnia taka właśnie jest. Teraz zamarzyła sobie żeby przy tej zielonej kuchni zrobić w salonie ścianę z czerwonej cegły. Będzie pasować? Jakiego producenta polecacie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2013, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak się pomysli i ciekawie to zaranżuje to na pewno bedzie pasować. Tu masz takie przykłady aranzacji jak to może wyglądać: http://www.artbud.pl/pl/p/Kamien-scienny-Relief-BRUK-BET-Sta ra-cegla.-0.69-m2.-3-kolory-zlop/32885

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2013, 19:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlaczego nie, choć lepiej to by było skonsultować z projektantem i zobaczyć projekt na wizualizacjach 3D. www.decoroom.eu/realizacje/41.html

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2016, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy od zieleni, ale mnie to średnio pasuje;)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2016, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Melka napisał: Zależy od zieleni, ale mnie to średnio pasuje;)

A ja uważam, że taka stara cegła relief pasuje do zielonej kolorystyki. Zauważcie, że ona ma takie eleganckie zabarwienie: czerwień, wypalona czerwień, szarość. W jednej płytce jest kilka kolorów. Na przykład gryzłoby się moim zdaniem, gdyby to był klinkier – jednokorowy, ale przy cegle jest ok.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 stycznia 2016, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Będzie pasować. Ja mam u siebie w salonie na ścianie kamień Klinkieryt w czerwonych odcieniach, a zasłony i firany zielone - całość wygląda bardzo żywo.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2016, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

jakoś nie wyobrażam sobie takiego połączenia kolorów. Może zmieniłbym zdanie gdybym widział taką aranżację. A do tej pory nigdy nie widziałem. Druga sprawa. Zależy to pewnie od dokładnego określenia zielonego koloru. Bo są różne odcienie. Może jakiś odcień będzie pasował. A trzecia sprawa i dla mnie najważniejsza zielony to nie moje klimaty :)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2016, 19:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Czerwień i zieleń powoduje duży kontrast kolorystyczny w pomieszczeniu. To ciekawe i bardzo dekoracyjne połączenie. Jeśli ceglana ściana ma stać się elementem takiego wnętrza, to ważne jest by wszystkie ogniwa tej układanki pasowały do siebie kolorystycznie. Praktycznie łatwiej będzie dobrać kolor ściany do wybranej cegły niż odwrotnie, dlatego zaproponowałabym taką kolejność. 1) wybór cegły (pod względem koloru i struktury takiej, jaka najbardziej podoba się właścicielom oraz która pasuje charakterem do wystroju wnętrza). 2) wybór farby czerwonej (powinna harmonizować z cegłą). 3) wybór farby zielonej (powinna kontrastować z czerwienią ściany oraz odcieniem cegły).
Tak skomponowane trio z pewnością stworzy wnętrze o wyjątkowym charakterze. Powodzenia!
Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2016, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

zbyt ostry kontrast, ale to ocena według mojego gustu

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2016, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

No czerwień z zielenią to grubo i odważnie poleciałeś moim zdaniem również :)

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też