Czy dom będzie energooszczędny?

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

16 kwietnia 2015, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie zostało to prawnie uregulowane zgodnie z dyrektywami Uni Europejskiej.
Zakazane zostanie ogrzewanie ekogroszkiem, które jest najbardziej szkodliwe dla środowiska naturalnego.
Odnawialne źródła energii, to przyszłość energetyki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 kwietnia 2015, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

a wiadomo od kiedy będzie zakazane stosowanie 'eko'groszku? co do źródeł odnawialnych i ich przyszłości to w pełni popieram.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2015, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Teoretycznie do 2020 roku ma być wprowadzony zakaz korzystania z eko groszku w całym kraju. Co uważacie o kupnie domu energooszczędnego w okolicach Płocka? Coś takiego jak oferta firmy http://www.polskidom.pl/oferta/mieszkanie-z-dzialka.html ?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2015, 00:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: bobbudowniczy098 napisał: Teoretycznie do 2020 roku ma być wprowadzony zakaz
korzystania z eko groszku w całym kraju. Co uważacie o
kupnie domu energooszczędnego w okolicach Płocka? Coś
takiego jak oferta firmy
http://www.polskidom.pl/oferta/mieszkanie-z-dzialka.html ?


Jak chłopaki podadzą informację o kosztach ogrzewania, to dopiero się okaże, czy
taka inwestycja jest dla klienta opłacalna!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2015, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Można skorzystać z oferty termo organiki, oni proponują energooszczędne rozwiązania jeśli chodzi o ociepleniu domu. Ja mam od nich ocieplony dom styropianem w kropki i uważam, że jest bardzo dobrej jakości, na ciepło w domu też nie moge narzekać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 czerwca 2015, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Samo ocieplenie nie gwarantuje jezcze niskich kosztów ogrzewania. Do tego potrzebny jest właściwy system grzewczy.
Ciekawe czym Pan ogrzewa dom?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2015, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

System grzewczy, odpowiednie docieplenie, a przede wszystkim odpowiednie materiały użyte do budowy domu - to chyba podstawy sukcesu każdego dobrze docieplonego domu. Ja sam wybrałem projekt energooszczędnego domu, w którym wszystkie instalacje są odpowiednio zrobione i nie mogę narzekać na zimno w mieszkaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2015, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Mianowicie co?

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2015, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy wykonanie takiego kosztorysu przed rozpoczęciem prac jest dobrym rozwiazaniem? takie,który będzie brał pod uwagę rózne typy ogrzewania, ceny instalcji, materiałów, kóre mają wpłynąć na energooszczędność>

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lutego 2016, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Wykonanie kosztorysu jest potrzebne, zeby określić mniej więcej ile budowa będzie kosztowała. Jak ja budowałem swój dom drewniany to taki kosztorys wykonalem i wiedziałem ile będę potrzebował na wykończenie go tak jak chcę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 161 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Pompa ciepła Liczba postów: 10 Grupa: Ekologiczny... Pompa ciepła to obecnie jedno z najlepszych rozwiązań jeśli chodzi o ogrzewanie domu. Osobiście polecam sprzęt od firmy Fonko.
  • Energooszczędny dom jednorodzinny plus inteligencj... Liczba postów: 30 Grupa: Ekologiczny... Warto mieć dom energoszczędny tym bardziej dzisiaj przy szalejących cenach prądu. A dodam, że będzie jeszcze gorzej niestety. Co do sterowania urządzeniami to w...
  • dom parterowy Liczba postów: 11 Grupa: Ekologiczny... Odkryj zalety życia w domu parterowym z tym projektem https://www.archon.pl/projekty-domow/pro jekt-dom-w-renklodach-16-g2a-m1c0279ede9 a88 Parterowe domy to idea...
  • Ocieplenie budynku Liczba postów: 221 Grupa: Ekologiczny... Odpowiednie ocieplenie jest zawsze bardzo ważne. Pod adresem: https://cels.pl/ocieplanie/piana/ podsyłam namiary na pianę PUR od marki Cels. Ci mają duże doświa...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 229

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >