Czy warto kupować mieszkanie pod wynajem?

« Powrót do artykułu: Czy warto kupować mieszkanie pod... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

7 lutego 2013, 17:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Po co inwestować w nieruchomości w innych krajach kiedy my polacy też możemy się pochwalić pięknym morzem.Inwestujmy nasze pieniadze w nasz kraj, tylko wtedy będzie lepiej. Mileno i Dune to jest dobry pomysł na inwestycje...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2013, 19:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Żeby się bardzo nie rozpisywać niech przemówią liczby. Poniżej odpowiedź na pytanie postawione w temacie dyskusji: www.taniej-kupic.pl

Pozdrawiam
Agent ds. Nieruchomości

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2013, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

A wiecie że wnętrze 180-metrowego penthousu w apartamentowcu Dune w Mielnie zaprojektuje sam Maciej Zień!!!! Podobno znany projektant wybrał apartament z widokiem na morze od strony północnej i zachodniej z widokiem na las sosnowy.Budowa apartamentowca zakończy się na początku kwietnia 2013r. Bedę śledziła ten projekt:)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2013, 20:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Rewelacja!Uwielbiam projekty Zienia. Dune też jest świetną lokatą kapitału, można takie mieszkanie kupić na kredyt i spłacać z wynajmu:) Jestem na tak:)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2013, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie jakoś aranżacje Zienia średnio sie podobają, tak na prawdę wszystkie śa juz oklepane i on juz raczej nie będzie w stanie wymyślić nic bardziej innowacyjnego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2013, 00:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę że ten projekt apartamentu Dune - Zień zrobi trochę w innym stylu niż dotychczas. Trzeba pamiętać, że to będzie penthous z widokiem na Bałtyk, muszą w nim być elementy stylu marynistycznego. Wydaje mi się ze wyjdzie z tego coś wyjątkowego!

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2013, 20:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Projekt Dune broni się przede wszystkim świetną lokalizacją budynku. Niewiele apartamentowców nad Bałtykiem budowanych jest na samej plaży.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2013, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawda jest taka, że teraz mamy dobry moment na przejęcie dosłownie każdej nieruchomości. Kiedy po raz ostatni wyceny były tak dobre? No właśnie - mamy kryzys w nieruchomościach, inwestorzy je przejmują, szczególnie hale Jartomu. Zwróćcie uwagę na to, co się dzieje w nieruchomościach magazynowych - http://www.jartom.com/hale Nigdy oferty nie znikały w takim tempie.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2013, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

a propos kupna mieszkań czy możecie polecić mi jakaś inwestycję w Poznaniu blisko zielenie chodzi mi dokłądnie o Sołacz lub lasek marceliński

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2013, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieszkam blisko lasku marcelińskiego i z tego co tam widzę pojawiła się inwestycja na Smardzewskiej

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też