Czy warto montowac rolety zewnętrzne?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

21 listopada 2015, 19:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie TAK! Chronią przed hałasem, utratą ciepła i złodziejami :) 2 lata temu Rotelex montował nam rolety i powiem szczerze, że jesteśmy z nich bardzo, ale to bardzo zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2015, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do ochrony przed złodziejami,to nie mam aż tak optymistycznego zdania,bo można łatwo ominąć to zabezpieczenie,natomiast dco do redukcji hałasu i zapewnianie prywatności- jak najbardziej,tutaj rolety zewnętrzne dobrze się sprawdzą.


www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2015, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie tylko, jak ma się powietrze w takim mieszkaniu jeśli np. są one cały czas opuszczone, a wentylacja daje wiele do życzenia!
Czy tego typu sprzęt http://www.airnaturel.pl/produkty/oczyszczacz e-powietrza/ rozwiąże problem nieświeżego powietrza?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2015, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie przeraża życie na otwartej przestrzeni i to na dodatek bez rolet :-/
Zastanawiam się czy tylko ja tak mam, czy Wy też czujecie skrepowanie, że ktoś może Was podglądać?
Ostatnio odwiedziłem ich salon firmy BUDVAR w Poznaniu na ul. Obornickiej 229
Realizacje i pomysły bardzo mnie zaskoczyły i namieszały w głowie. Ostatecznie nie mamy pojęcia czy zdecydować się na rolety czy takie żaluzje- dzień noc :-/
Co uważacie?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2015, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również jestem tego samego zdania. Może i sprawdziłoby się to gdybyśmy mieszkali lesie, na terenie dużej prywatnej posiadłości ale zupełnie odpada jesli żyje się na osiedlu jednorodzinnym pełnym wścibskich sąsiadów.Jakiś czas temu zamontowaliśmy u siebie żaluzje zewnerzne oraz jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Zakryte jest to czego nie chcemy pokazać. Kupowaliśmy je w tej firmie:
http://www.rolsun.com.pl/zaluzje.html

Jest to firma z dużym doświadczeniem. Panowie przyjechali oraz zamontowali żaluzje w ciągu jednego dnia. Wszystko również prezentuje się bardzo dobrze.
Podobnie jak tutaj:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2015, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto montować rolety zewnętrzne,ponieważ znakomicie się prezentują,a także mają kilak praktycznych zalet jak chronią przed słońcem,zapewniają prywatność czy odstraszają potencjalnego złodzieja.

Domartstyl.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2016, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również z czystym sumieniem mogę polecić firmę ROLMAT. Potrzebowałem pilnie rolet zewnętrznych, zadzwoniłem i jeszcze w tym samym dniu panowie zjawili sie u mnie i ustaliliśmy szczegóły współpracy. Wszystko przebiegło sprawnie i juz od dłuższego czasu cieszę się z solidnych i ładnych rolet. Wszyscy sąsiedzi pytają gdzie kupowałem rolety i każdemu polecam ROLMAT.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2016, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się właśnie nad tym zastanawiałem. Ostatnio montowałem u siebie rolety dzień noc. Leroy merlin miało wtedy fajną promocję, choć w necie też są fajne ceny http://www.taniomania.pl/t/rolety-dzien-noc

Ten post był edytowany przez groszek532 dnia: 21 stycznia 2016, 10:17
Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2016, 08:30

Zgadzam sie: good 0 bad

ja tych rolet zewnętrznych nie lubię.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2016, 23:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety zewnętrze są dobrym rozwiązaniem dla osób, które często przebywają poza domem i chcą mieć pewność, że ich posiadłość jest dobrze zabezpieczona. Polecam rolety antywłamaniowe z firmy Roletyalu

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • maszyny budowlane Liczba postów: 31 Grupa: Porady i op... Każda firma budowlana musi mieć na wyposażeniu odpowiednie maszyny i to sprawne. Jeśli pojawia się awaria to niestety trzeba szybko podjąć działania aby usterki...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 41 Grupa: Porady i op... Worki foliowe od Colormark to niezawodny sposób na pakowanie i zabezpieczanie produktów. Sprawdź ich ofertę na https://www.colormark.pl/opakowania-foli owe/worki...
  • Budownictwo a Architektura Proszę o Pomoc. Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... i jeszcze pytanie czy ktoś kto skończy Budownictwo zeby zaprojektowac budynek będzie w jakis sposób podlegał architektowi ? czy ma wolną rękę w tworzeniu projek...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 129 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Monitoring w domu Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Orllo ma niezłe kamery wewnętrzne i zewnętrzne też w wersji bezprzewodowej IP Wifi z apką do obsługi. Możesz sobie na przykład sprawdzić taki https://orllo.pl/z...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >