Czy wynajem maszyn się opłaca?

« Powrót do artykułu: Czy wynajem maszyn się opłaca? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

11 maja 2017, 06:51

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy jak często będziesz używał danej maszyny, bo jeżeli chodzi o krótki czas pracy i jednorazowy użytek- jak najbardziej warto ja wynająć, jeśli natomiast bezie systematycznie coś robił na danej maszynie,w tedy lepszą opcję jest inwestycja we własny sprzęt.

www.Chene.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2017, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od zawsze wychodzę z założenia, że lepiej zapłacić więcej ale mieć na własny użytek. Niekoniecznie dużo więcej, niż każą płacić za wynajem. [url]www.sklep-drakpoltools.pl[url] posiada maszyny oraz narzędzia po cenach tak atrakcyjnych, że poważnie trzeba się zastanowić nad sensem wypożyczania. Ja postawiłem na ich ofertę i cóż, za NIEWIELE więcej mam wszystko na swój użytek. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2017, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedawno zastanawiałem sie jak usprawnić prace na budowie i trafiłem na coś takiego jak mini żurawie budowlane http://maeda.pl/ . Szczególnie sprawdzają się na budowach z ograniczoną przestrzenią roboczą.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2017, 20:23

Zgadzam sie: good 0 bad

pewnie że się opłaca, przecież nikt nie będzie kupował ciężkiego sprzętu jesli sam robi przebudowę, takie firmy jak https://www.boels.pl/ udostępniają przeróżny sprzęt potrzebny przy budowie domu. wiadomo jak zamawiasz firmę budowlaną to oni wszystko ogarniają, ale sporo jest osób, które same się budują wlasnym sumptem

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2017, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, kupno ciężkich maszyn czy narzędzi, sprzętu to duże koszty, których można uniknąć decydując się na wynajem, który w tym przypadku będzie po prostu tańszy.

www.Glassart.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2017, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy też jakie maszyny chcemy wynająć. Taką niedużą koparkę można kupić. Ja na przykład zawsze wynajmuję dźwigi od firmy www.uslugidzwigowe.lublin.pl i polecam ich wam. Kupno takiego sprzętu jest nieopłacalne, lepiej go wynająć.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2017, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak, wszystko zależy od samych maszyn które chcemy wynająć, oraz od tego czy będziemy ich potem dalej używać, bo jeżeli nie to faktycznie kupno takiego sprzętu mija się z celem.

Rus-Stal.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2017, 02:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko jest uzależnione od typu maszyny, jaki jest Ci potrzebny w danym momencie. Podnośnika koszowego nigdy nie zakupiłem, gdyż z reguł jest mi potrzebny raz do roku - wtedy nawiązuję kontakt z http://dzwikop.pl/ którzy wypożyczają mi tego typu sprzęt. W takich sytuacjach wynajem jest jak najbardziej opłacalny.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2017, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

W moim przypadku jak najbardziej się opłacał. Potrzebowałem kilku wózków na krótki okres czasu i zakup całkowicie nie wchodził w grę. Wynająłem je od firmy www.helios-serwis.pl i zapłaciłem zaledwie ułamek ceny kupna.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2018, 01:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że wynajem się opłaca! Po co kupować nowy sprzęt gdy można go wynająć za dużo mniejsze pieniądze? Ja zawsze w razie potrzeby wynajmuję od www.ramirent.pl i jestem zadowolony!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >