Czy mogę postawić garaż bez fundamentów?

« Powrót do grupy: Robimy fundament

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

19 lutego 2012, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, noszę się z koniecznością postawienia garażu, żeby było gdzie trzymać auto i szpargały co to się już nie mieszczą w piwnicy. Chodzi mi po głowie coś takiego jak ten Garaż 11 projekty garaży. I tu pojawia się moje pytanie - czy pod taki garaż muszę zrobić fundament? Będę wdzięczny za poradę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2012, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Witaj, każdy obiekt budowlany (również garaż) zgodnie ze sztuką budowlaną musi posiadać fundamenty. Jeśli poszukujesz najtańszej oferty wykonania garażu lub dostawcy materiałów to zapraszam do złożenie zapytania ofertowego na stronie www.Obejma.pl.

Zapytania ofertowe, zlecenia i ogłoszenia budowlane - www.Obejma.pl

Ten post był edytowany przez Obejma.pl dnia: 28 lutego 2012, 14:21
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 marca 2012, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak sobie wyobrażasz jakikolwiek budynek bez fundamentu? Weźmy to na logikę w jaki inny sposób postawisz garaż? Może wolnostojący to ok taki blaszany co to tylko samochód przyjeżdża i stawia ci go w wyznaczonym miejscu

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2012, 21:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem jak wygląda „garaż 11”, ale jeśli jest murowany to musi być na fundamentach!!!
Garaże z podanej strony, wyglądają na murowane :-(

Jest możliwość postawienia „blaszaka” bez fundamentów…

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2012, 21:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiś czas temu natknąłem się na tym forum na reklamę ogrodosfery i co prawda nie kupiłem tam garażu ale wiatę. Mogę zapewnić że jakość wykonania wygląda na trwałą i nie spodziewam się aby po kilku zimach coś wiacie się stało. Zamiast więc blaszaka myślę że wizualnie dużo ciekawiej prezentował by się garaż z drewna - http://ogrodosfera.pl/wiaty-garaze-drewniane

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2012, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Słowo "blaszak" użyło mi się automatycznie.
Oczywiście z drewna lub innych materiałów lekkich można stawiać konstrukcje szkieletowe na twardej podbudowie lub samonośne.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2012, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

My też oglądaliśmy garaże drewniane na Ogrodosferze,
zresztą fajne naprawdę, oczywiście jeśli ktoś dysponuje przed domem miejscem, w którym taki gotowy garaz mógłby postawić.


ładny nie?
Tylko jak oni to wysyłają to juz nawet nie pytam (u mnie trochę za mało miejsca na garaż)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2012, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

zapomniałam dodać: widać, ze to stawiane jest na jakies twardej podbudowie, choć niekoniecznie fundament, ale podłoże musi być (trawa odpada moim zdaniem)

Zgłoś | Cytuj | Link
Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2014, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej firmy www.dascompany.pl
w sprzedaży mamy namioty garażowe

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fundamenty a badania geofizyczne Liczba postów: 3 Grupa: Robimy fund... Odziedziczyłem działkę po dziadkach i chcę zbudować dom ale zanim ruszę z robotą potrzebuję porady. Czy zanim zaczną wylewać fundamenty powinienem zlecić badani...
  • Praca w Niemczech - rekrutacja Liczba postów: 18 Grupa: Robimy fund... Planujesz pracę w Niemczech, ale nie znasz języka? Nie martw się, jest to możliwe i ten artykuł podpowie Ci, jak to zrobić. Dowiesz się, w jakich branżach możes...
  • Używane wózki widłowe Liczba postów: 10 Grupa: Robimy fund... Natomiast jeśli będziecie do wózków widłowych jednocześnie potrzebowali dobrej jakości osprzętu to na pewno warto będzie sprawdzić ofertę Mipromet u których bez...
  • Dostawcy betonu Olsztyn Liczba postów: 28 Grupa: Robimy fund... A skorzystalibyście z takie usługi,opisanej na tej stronie?https://www.mgprojekt.com.pl/blo g/zakup-betonu-online/ Bo powstaje pytanie jakiej dostarczony beton b...
  • Ile potrzeba piasku i cementu pod wylewkę dla gara... Liczba postów: 195 Grupa: Robimy fund... Na jaki garaż sie zdecydowaliście i dlaczego? Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem garażu, to polecam Wam sprawdzić stronę https://net.ilawa.pl/2023/12/23/garaz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >