Czy własny apartament nad morzem to dobra inwestycja?

« Powrót do artykułu: Czy własny apartament nad morzem... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

24 listopada 2011, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja właśnie się zastanawiam nad zakupem apartamentu nad morzem, a dokładniej w budynku Waterlane w Gdańsku :) Jakby ktoś był zainteresowany to polecam ich www.waterlane.gda.pl tym bardziej, że do końca miesiąca mają promocyjne ceny, a wprowadzać się można jeszcze w tym roku :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2012, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie rozumiem sensu... Kupujesz apartament za kilkaset tysięcy, w którym pojawiasz się parę razy w roku? Gdzie tutaj biznes? Ta sama suma zainwestowana w hale Jartomu może dać znacznie lepszy wynik. Jak dla mnie te apartamenty to tylko podwyższanie własnego majątku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lipca 2012, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupno apartamentu nad morzem to dobra inwestycja ale też odskocznia od nawału pracy. Ja kupiłem aparatment w inwestycji DUNE w Milelnie. W Warszawie prowadzę firmę, pracuję po 15 godzin dziennie. Nie mam czasu na rodzinę, pasje, a co dopiero mówić o odpoczynku dlatego zainwestowałem trochę oszczedności w taki apartament, który da mi odetchnąć po całym tygodniu pracy a przy okazji pozwoli zarobić np. w wakacje...

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2012, 21:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko totalny debil nie zorientuje się, że piszą tutaj deweloperzy. Macie jakieś rozdwojenie jaźni, że chcecie kupować swoje apartamenty? Myślicie, że osoba, któa chce wydać kilkaset tysięcy na mieszkanie nad możem jest aż tak głupia? Reklama po polsku...

Zgłoś | Cytuj | Link

15 sierpnia 2012, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczególnie, że nasza matka natura lata robi nam coraz gorsze a i ceny sztywne...za gofra i pseudo rybę:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2012, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie wróciłam z Mielna i widziałam budowę tego apatamentowca Dune. Wygląda imponująco, położony jest na samej plaży... Myślę że ludzie wiedzą co robią kupując takie apartamenty, zresztą już większość mieszkań została wyprzedana...

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2012, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

A mi niezmiennie podoba się inwestycja Dune w Mielnie. Ciekawa jestem ile tam jeszcze mieszkań zostało do kupienia? Budynek stoi prawie na plaży, podejrzewam ze każdy apartament ma widok na morze, świetnie to wygląda... Po prostu marzenie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2012, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie warto inwestować w nieruchomości. Jedni wolą kupować mieszkania w dużych miastach inni wybierają nieruchomości w miejscowościach turystycznych. Kupując taki apartament nad morzem gwarantujemy sobie w przyszłości wakacje dla siebie lub rodziny. To całkiem fajny pomysł. A Dune widziałem jeszcze na etapie budowy, super opcja:)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2013, 02:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Baltic Korona to kompleks ekskluzywnych apartamentów położony w nadmorskim kurorcie - Darłówko Wschodnie.


W zależności od indywidualnych wymagań i preferencji naszych klientów dajemy Państwu możliwość wyboru apartamentu na parterze, piętrze lub poddaszu. Oferujemy przestronne, jasne i funkcjonalne apartamenty dwu i trzy - pokojowe na trzech kondygnacjach o powierzchni od 32m² do 75 m² w stanie deweloperskim lub ‘’pod klucz’’. Do każdego apartamentu przynależy taras/ balkon. W zamkniętym, otoczonym zielenią kompleksie mają Państwo bezpośredni dostęp do miejsc parkingowych i rowerowych.

Atutem naszej inwestycji jest prestiżowa lokalizacja: bliska odległość od morza, sąsiedztwo portu jachtowego oraz spacerowy deptak prowadzący do centrum miasta Darłowa.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2013, 18:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy wiecie że pokazowy penthous w inwestycji Dune zaprojektuje Maciej Zień? Pierwszy taki apartament będzie gotowy do oglądania na początku maja. Jeżeli znacie projekty wnętrz Zienia zapewne spodziewacie się eleganckich i minimalistycznych wnętrz. I właśnie taki będzie apartament zaprojektowany przez firmę Zień Home.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 115

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >