Czym kierować się kupując okna PCV?

« Powrót do artykułu: Czym kierować się kupując okna... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

5 lutego 2017, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z kolei w Krakowie trafiłem na www.oknopremium.com.pl i od nich wzięliśmy okna drutex.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2017, 02:57

Zgadzam sie: good 0 bad

jakość przede wszystkim i jeszcze raz jakość. Moim zdaniem ważna jest także cena, bo nie oszukujmy się, jest i koniec. Jedno i drygie łączy w sobie ta firma http://www.stolhaus.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2017, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Polscy producenci okien są szanowani na świecie, ale trzeba też samemu sprawdzić i się doinformować w temacie konkretnego modelu. Trafiłem na mega promocje w firmie http://windowdesign.pl gdzie robiłem zamówienie i w Łodzi nie znalazłem niczego taniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2017, 20:02

Zgadzam sie: good 0 bad

dużo jest fajnych porad tutaj, ja wszystkie parametry dokladnie przegladałem, izolacje termiczna akustyczna, grubosc szklenia, zabezpieczenia. Ja mam okna drutex juz 2 rok i sa super, przy tym kupilismy w naprawde dobrej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2017, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem podczas zakupu okien i to niezależnie od materiału z jakiego są wykonane, warto sugerować się ceną, firmą oraz dobrym montażem, bo ma on naprawdę ogromne znaczenie w perspektywie trwałości okien.

www.Auroks.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2017, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli o mnie chodzi, to ja osobiście mogę wam polecić firmę http://www.royal-house.pl zajmującą się właśnie produktami z drewna. Okna pcv tej firmy w które zainwestowałem, naprawdę świetnie się sprawdzają. Dlatego też proponuje je z czystym sumieniem. Zwłaszcza biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2017, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zwrócić przede wszystkim uwagę na izolację termiczną, zabezpieczenia antywłamaniowe oraz porządnym wykonaniem całej ramy okiennej. Jednak każdy z nas ma inny budżet przeznaczony na wydanie i ciężko samodzielnie się z tym wszystkim odnaleźć. Dlatego my w Warszawie korzystaliśmy z usług firmy Anex Okna. Współpracują tylko znajlepszymi producentami których okna posiadaja odpowiednie aprobaty techniczne oraz gwarancje producentów.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2018, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kierowałem się opiniami o marce. Zdecydowałem się na okna firmy Drutex. Jest to znana i popularna firma, która robi świetne okna PCV. Okna, które od nich zakupiłem są bardzo dobre i solidne, więc polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >