Czym kierować się kupując okna PCV?

« Powrót do artykułu: Czym kierować się kupując okna... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

5 października 2011, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Aha czyli wybór oknien nie jest taki prosty jaki się wydaje..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2011, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak nie jest taki prosty, a ja głupia poszłam kupiłam nie zważając na nic i teraz są tego konsekwencje, że muszę jeszcze raz zainwestować w nie no ale za głupotę się płaci :(

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2011, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Co racja to racja, ale tak szczerze: nie mamy zielonego pojęcia my zwykli ludzie o technologi okiennictwa jedynie możemy ufać sprzedaawcy ze jest tak a nie inaczej... lecz Ci przewaznie chca na nas zarobic..

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2011, 18:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłem okna firmy Vitron, które są produkowane z profili Veka. Gorąco polecam, zero problemów - http://www.vitron.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2011, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolejny raz suuuper reklama :D a wracając do okien no taka jest prawda jeżeli się nie znamy mogą nam wcisnąć co się da..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 października 2011, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

No i pytanie jest takie czy zaufać czy nie zaufać :D ??

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2012, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

no na to wygląda, że nie jest to takie proste. Ale dobrze, że gdzieś można szukać potrzebnych informacji. Chociaż powiem wam, że jak sama zaczęłam czytać o oknach na stronie firmy oknawimarol.pl przyznam, że byłam w szoku, jakie rozwiązania proponują producenci.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2015, 20:06

Zgadzam sie: good 0 bad

no dokladnie, nie mozna ufac w 100% sprzedawcy, bo nigdy nie wiadomo czy kitu nie wcsinie, dlatego ja swoje okna z www.schwarz-firma.eu kupilem po sprawdzeniu wszystkiego wiele razy...

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2015, 21:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik emax napisał: No i pytanie jest takie czy zaufać czy nie zaufać :D ??

Ale co tu ma zaufanie do tego? Ty bierzesz odpowiedzialność za to co kupujesz, tym co ludzie piszą na forum można się sugerować, ale tak czy inaczej warto sprawdzić jak to wygląda w rzeczywistości. My mamy np. okna z Budvar Centrum jest to dość znany producent i pomimo, że znajomi nam go polecali i tak porównaliśmy ofertę z innymi firmami, ostatecznie się zdecydowaliśmy bo wydawali nam się najsensowniejszym wyborem w tamtym czasie i po upływie kilku lat mogę powiedzieć, że z oknami problemu żadnych nie mam, być może dlatego, że do tematu podszedłem dość poważnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2017, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Porządne, markowe okna PCV zamówiłem w szczecińskim http://kupokna.eu gdzie maja duży wybór, przyjazne podejście do klienta i krótki czas oczekiwania na montaż. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 423

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >