Czym kierować się przy doborze wiertarki udarowej?

« Powrót do artykułu: Czym kierować się przy doborze... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

9 grudnia 2013, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

O dziwo, zaczynać się powinno od producenta, i tutaj polska marka o nazwie celma. Warto żebyś wybrał sobie konkretny model wiertarki, sprawdził opinie w sieci. To w tym momencie tak naprawdę najlepszy wyznacznik zakupu. Celma ma porządne narzędzia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2014, 17:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkie niebieskie kolory to profesjonalne urządzenia, tak najprościej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2014, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Chcesz powiedzieć, że jeśli wiertarka jest niebieska to oznacza, że jest skierowana do profesjonalnych zastosowań? To jest jakaś norma? Czy po prostu producenci mają taką niepisaną umowę?

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2014, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat kierowanie się firmą jest najmniej odpowiednie. Jest wiele firm bardzo profesjonalnych, o których się nawet nie słyszało, bo funkcjonują one tylko w określonych środowiskach. Najważniejsze są parametry jakie posiada dane urządzenie. W tym przypadku logo firmy daje jedynie pewność, że te parametry są wiarygodne. A drugą wg mnie ważną sprawą trzeba wiedzieć do czego będzie potrzebne dane urządzenie. Uniwersalne są zwykle słabsze, bo muszą spełniać różne zadania.
Pamiętajcie, że za markę się płaci, a jak ktoś dopiero chce być znany, to musi robić dobrze i na pewno taniej żeby do siebie przekonać ludzi. Przykładem takiej firmy może być TRYTON. Wykonanie pierwsza klasa, ale za to w przystępnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2014, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

no ja bym najpierw patrzyl na producenta i parametry. Wiadomo, ze mozna tez pogadac ze sprzedawcami co oni by doradzili. W Dobrych Narzedziach masz duzo wiertarek udarowych http://dobrenarzedzia.ustka.pl/szukaj.html?se archString=udarowa i do tego w niezlych cenach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2014, 19:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z przedmówcą.Przede wszystkim producent i parametry. Dobór odpowiedniej wiertarki udarowej powinien być również uzależniony od naszych indywidualnych potrzeb. Najlepiej doradzić się w tej kwestii kogoś, kto dobrze orientuje się w tym temacie. Ja ostatnio zaopatrzyłem się w wiertarkę udarową Boscha. Kupowałem ją u nich http://www.kurt-koenig.com.pl/ Naprawdę profesjonalna i solidna firma, z serwisem też nie ma najmniejszego problemu

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2015, 20:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Co to za pismak takie błędy ortograficzne robi? "Na sklepowych pUłkach..." LOL

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 249

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >