Czyszczenie kostki brukowej

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

24 czerwca 2014, 21:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Najbardziej zbija mnie jednak w pozbruku te TiO2... no szok hehehe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2014, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

ekologia zawsze w modzie i na topie!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lipca 2014, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawda prawda, ale może być wreszcie i ekologicznie i ładnie ;) i pozbruk to oferuje ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2014, 21:21

Zgadzam sie: good 0 bad

wszystko co ekologiczne teraz jest modne

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2014, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

i bardzo dobrze ze ekologiczne modne i wielka chwala że producenci tacy jak pozbruk propaguja takie rzeczy :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lipca 2014, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

to z pewnoscia ze chwała bo robia cos dobrego dla srodowiska :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2014, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam pytanie, jakie ogrodzenie i kostkę/inną nawierzchnie zastosować w wiejskim klimacie?? Znajomi się urządzają i szukamy pomysłów żeby pomóc im się z tym ogarnąć :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2014, 17:36

Zgadzam sie: good 0 bad

w wiejskim to wiejskie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2014, 20:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ooooo.... stary ale Ty jesteś rezolutny :D

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2014, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie czyszczenie ciśnieniem niewiele dało.. dopiero jak użyłem środka do czyszczenia dynasil renowal 500 to się udalo osiągnąć efekt czystej kostki :D

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrodzenie na posesję. Liczba postów: 581 Grupa: Ogrodzenia... Pytanie tylko, czego dla siebie szukacie. Dzisiaj faktycznie wybór na rynku jest bardzo szeroki, więc nie powinno być problemów z dobraniem takiego ogrodzenia,....
  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 131

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >