Dachy i pokrycia dachowe

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

6 kwietnia 2019, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak chcesz mieć nowy dach to koniecznie zwróć uwagę na nowe modele blachodachówek Braas czyli Decra i Quadro gdzie także znajdziesz wszystkie potrzebne akcesoria dachowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2019, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zwolennikiem wyboru dachówki ceramicznej jest to rozwiązanie wykorzystywane od wieków i jest w stanie przetrwać przeróżne warunki atmosferyczne. Moim numerem jeden okazał się model Rubin 13V, ponieważ moim zdaniem t jedno z piękniejszych rozwiązań dodatkowo zabezpieczona glazurą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2019, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak wolałem wybrać trwałą dachówkę ceramiczną niż gonty do których nigdy nie można mieć pewność, szczególnie przy silnych wichurach. Dlatego podczas wyboru koniecznie zajrzyj także do oferty producenta Braas gdzie znajdziesz tak piękne modele jak Turmalin, Teviva, Rubin, czy Topas.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2019, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o jakość przygotowania producent Braas jest jednym z liderów na rynku i jak najbardziej warto zwrócić uwagę na ich produkty ze względu na jakość przygotowania, barwienie w masie (również jeżeli chodzi o dachówki betonowe) oraz dodatkowe zabezpieczenia angobą, glazurą bądź podwójną powłoka akrylową Lumino. Dzięki temu jest w stanie zachować piękny wygląd na długie lata :)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2019, 00:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Może i tak, ale pod względem szerokości oferty nie ma porównania względem takiego producenta jak Braas u którego możesz znaleźć również lekkie pokrycia jak blachodachówka panelowa oraz wszystkie potrzebne akcesoria dachowe (dzięki czemu można liczyć również na gwarancję systemową obejmującą cały dach przez 15 lat) wprowadzili to jako jedyni na rynku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2019, 23:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w zakresie wyboru pokrycia dachowego moje opinie pozostają niezmienne
tak samo jest również w zakresie akcesoriów jestem zdecydowanie za wyborem producenta Braas, który moim zdaniem jest zdecydowanym numerem jeden jeżeli chodzi o jakość, piękne modele i bardzo dobre ceny oraz często pojawiające się promocje.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2019, 21:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko o dachach wiedzą https://www.doerken.com/pl/ - między innymi tez to, jak je pokryc, aby były solidne, trwałe i wytrzymałe przez długi czas! Jeśli zastanawiacie sie czym pokryć dach to koniecznie odezwijcie sie do nich i zapoznajcie z ich ofertą - posiadają w niej zaawansowane systemy dachowe DELTA.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2019, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku wyboru pokrycia dachowego oraz akcesoriów dachowych to jestem zdecydowanie za wyborem dobrej jakości dachówki ceramicznej bądź betonowej od Braas, który ostatnio także do oferty wprowadził blacho dachówki panelowe Decra i Quadro

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2020, 21:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszą opcją będzie przede wszystkim zmiana pokrycia dachowego na coś porządnego z dobrymi warunkami gwarancyjnymi, szczególnie że Braas często organizuje bardzo dobre promocje na której znajdziesz topowe modele i to zarówno z zakresu ceramiki jak i dachówki betonowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2020, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem za dachówką ceramiczną bądź betonową ale wtedy postawiłbym tylko i wyłącznie na najlepszego producenta który w tym zakresie ma bardzo pozytywnie opinie. A należy do nich Braas i przede wszystkim modele wykonywane w technologii trójwarstwowej Cisar.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >