Derwniane schody ? czy marmurowe

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

27 czerwca 2018, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Zazwyczaj gdy wchodzimy do domu to zwracamy uwagę na chody. Moim zdaniem fajnie gdy sa efektowne i trochę rzucają sie w oczy.Mi bardzo podobają się schody z kamienia. Takie granitowe czy marmurowe jakie sa dostępne tutaj http://www.jppilch.pl/pl świetnie wyglądają same w sobie i na pewno zwrócą uwagę naszych gości

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lipca 2018, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o schody zewnętrzne, to drewno odpada i tutaj zdecydowanie lepiej sprawdzą się schody marmurowe czy generalnie z kamienia naturalnego lub płytek.

www.Meblodom.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2018, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jeżeli chodzi o wnętrze domu, to zdecydowanie lepiej sprawdzają się jednak schody drewniane.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2018, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie takie schody to straszne windowanie ceny

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2018, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście wybrałabym murowane - po prostu bardziej mi się podobają.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 września 2018, 16:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi bardziej podobają się ogólnie rozwiązania drewniane w każdej postaci, dlatego w tej sytuacji bym optował za schodami z drewna.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2018, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Schody wykonane z drewna są najlepszym i najpraktyczniejszym materiałem. Ja sam mam schody dywanowe wykonane z drewna. Zrobiła je dla mnie firma Milik schody. Schody są świetne, więc warto się było do nich zgłosić.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2019, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o schody drewniane to jedne z ładniejszych wykonuje https://stolarnialobzow.pl/schody/

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2019, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli zdecydujecie się na schody marmurowe to musicie rozejrzeć się za dobrą hurtownią kamienia naturalnego, która dostarczy wam odpowiedni marmur. Od siebie mogę wam polecić firmę www.granimex.pl z Warszawy. Mają ciekawą ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2019, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jedyne co przychodzi mi na myśl o hurtowni kamienia naturalnego to firma https://ecinvest.pl/. Ceny mają naprawdę konkurencyjne a oferta bardzo szeroka. Realizują zamówienia w dowolnych wymiarach, grubościach i obróbce :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble biurowe Liczba postów: 358 Grupa: Ciekawe pom... Meble biurowe powinny przede wszystkim zapewniać komfort pracownikom. To ich najważniejsza funkcja. Całą resztę można zepchnąć na drugi plan. Tak samo jest z oś...
  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 325

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >