Deski podłogowe nowej generacji.

« Powrót do artykułu: Deski podłogowe nowej generacji. | « Powrót do grupy: Wnętrza

12 stycznia 2016, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

ale cos wspaniałego! przypomniała mi sie deska opalana z baltic wood, tam mieli też cos takiego całkiem innego super. Ciekawe swoją droga jak taka inna deska wygląda we wnętrzu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 stycznia 2016, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

mi sie z taką deską kojarzą egzotyczne gatunki, w ArtCore widziałem deski niecodzienne, sa różne wzory egzotycznych, różne odcienie, trzeba poszukać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lutego 2016, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Egzotyka powoli szturmem na salony. I nie ma się czemu dziwić. Piękne są deski podłogowe np. z merbau. Tutaj http://maharajahparquet.com/index.php/parkiet -zdjecia galeria takich podłóg. Rewelacyjnie wyglądają i co najważniejsze dla inwestora - są bardzo trwałe.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2016, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak z wykorzystaniem deski podłogowej przy posadzkach z ogrzewaniem podłogowym? Z tego co mi wiadomo to jedynie deski warstwowe można ewentualnie do tego wykorzystać, a podłogi z Maharajah Parquet nie są warstwowe - mają lite merbau + warstwę użytkową. Nadają się czy nie?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2016, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Deski z Maharajah Parquet jak najbardziej nadają się na ogrzewanie podłogowe. Deski merbau mają niski współczynnik kurczliwości i dobrze reagują na zmiany temperatury. Z resztą jak już wcześniej wspomniałam, posiadają też szereg innych zalet.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19228 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 279

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >